Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Watermark Remover ikon

Free Watermark Remover 6.0.0

Free Watermark Remover – Fligran Kaldırma Programı

 

Free Watermark Remover, fotoğraflardaki fligranları kaldırmak, fotoğraflardaki logoları kaldırmak, fotoğraf üzerindeki tarih yazısını silmek ve  diğer istenmeyen nesneleri kaldırmak için kullanacağınız bir programdır.

Bir fotoğraf veya resimdeki filigran çok can sıkıcıdır, profesyonel bir fotoğraf editörü ile bile ondan kurtulmak çok zordur.  Fakat çeşitli alan seçim araçlarıyla, bir filigranı seçmek ve “Kaldır” düğmesine tıklayarak kaldırmak kolaydır. Kaldırılan alan otomatik olarak oluşturulan doku ile doldurulur ve fotoğraf tekrar doğal haline getirilir.Bu günlerde kim bir şey yaratırsa, başkasının onun tarafından yapıldığını bilmesini sağlamak için üzerine bir şey koyacaktır. Bununla birlikte, akıllı telefonlar için bazı fotoğraf uygulamaları gibi, bunları kullanarak oluşturduklarınıza otomatik filigranlar ekleyen bazı can sıkıcı programlar vardır. Neyse ki Thundersoft Watermark Remover gibi bunları kaldırmak için kullanılabilecek uygulamalar var .

Hızlı ve kolay çıkarma

Bir fotoğraf düzenleyicinin nasıl kullanılacağına dair bazı temel fikirlere sahip olduğunuz sürece, bu programı kullanmayı öğrenmek basit olacaktır. Sadece görüntüdeki filigran kaldırma modunu seçmeniz gerekir. Daha sonra Kaldır’a bastığınızda ondan kurtulacaktır.

Yine de bazılarının çıkarılması zor olabilir ve dikkatli olmazsanız görüntüyü bozma riskiniz vardır. Bu kesin nedenden dolayı, uygulama, kaldırma işleminin etkisini en aza indirmek için filigran alanını seçmenize yardımcı olacak altı araç ve kaldırmak için üç modla birlikte gelir.

Diğer özellikler

Program “Filigran Temizleyici” olarak adlandırılsa da bundan daha fazlası var. Yalnızca onları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda kendi metinlerinizi de metin veya logo olarak ekleyebilirsiniz.

Tüm filigran işinin yanı sıra, bazı küçük düzenleme seçeneklerine de sahiptir. Görüntüleri kırpmak, bunlara şekiller ve hatta filtreler eklemek için kullanabilirsiniz. Ve son bir güzel şey de, istediğiniz tüm fotoğraflar için düzenlemenizi yapıp daha sonra onları toplu olarak işleyebilmenizdir. Programın full sürümü 29.95$’dır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Watermark Remover

PROGRAM VİDEOSU

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Free Watermark Remover - Fligran Kaldırma Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Free Watermark Remover 6.0.0 YAPILAN YORUMLAR