Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free YouTube Download ikon

Free YouTube Download 4.3.82.1117

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Free YouTube Download  – Youtube’dan Video İndirme Programı

 

Free YouTube Download programı bir video paylaşım sitesi olan Youtube üzerinden video indirmek için kullanacağınız bir programdır.

Kolay ve işlevsel bir kullanımıyla kullanıcılarının ilgisini çekebilecek bir programdır. Sadece video indirmek dışında, indirdiğiniz videoyu  istediğiniz formatta indirmesini sağlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz youtube videosunun tarayıcı linkini farenizin sağ tuşuna basıp ‘kopyala’ seçeneğine tıklayarak, programın sol üst taraftaki menu bölümünden dosyayı seçerek ‘adres yapıştır’ kısmına tıklamanız yeterlidir.Ana sayfada, videonun görseli ile beraber aşağı yönlü bir ok işareti göreceksiniz. Bu ok işaretine bastığınızda, video inmeye başlayacak. Video indirme işlemi tamamlandıktan sonra, klasörde göster seçeneğini tıklayarak, videonun indiği yeri bulacaksınız.

Diğer video indirme programlarına göre aynı zamanda video dönüştürme özelliğine sahip olarak ekstra avantaj sağlar. Videoyu indirmeden önce, hangi formata dönüştürmek istiyorsanız, o format için gerekli ayarları yapmanız yeterlidir. Youtube sitesinden medya dosyaları indirmek için kullanılan oldukça başarılı programlar var.

Bu yazılımı bilgisayarımızda denediğimizde, diğerlerinde olduğu gibi görevini kusursuz olarak yerine getirdiğini gördük. Bir video dosyasını indirirken dönüştürme özelliğine sahip olmakla beraber, indirme hızı da oldukça iyi.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

YouTubeDownload

Özellikler:

 MP4, WebM ve MP3 (8K UHD kadar) MKV, orijinal YouTube akışı indirme.
 Videoları çeşitli MP4, AVI, ve MP3 formatlarına dönüştürme.
 Çıktı adı biçimini özelleştirmek;
 Dış yükleme bağlantıları metin dosyaları.
 İndirmek geçmişini görüntüleme
 İçe aktarılmış olan iTunes videoları iPhone / iPad / iPod  formatına dönüştürmek ve otomatik olarak kayıt etmek.
 Ücretsiz

 

Yazan: meto

Free YouTube Download 4.3.82.1117 BENZER İÇERİKLER
Free YouTube Download 4.3.82.1117 YAPILAN YORUMLAR

  • Halil Albayrak
    1 sene önce

    SUPPER