Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Freegate ikon

Freegate 7.90

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Freegate – Erişime Kapalı Sitelere Giriş Yapma Programı

 

Freegate, Çin’de günlük olarak milyonlarca kişiye yardımcı olan en popüler manüpülatif anonim proxy yazılımıdır.

Birçok öğrenci, turist, iş adamı, diplomat ve gazeteci, Freegate’i Çin ziyaretleri sırasında vazgeçilmez buluyor. Çünkü Çin’de erişim engelli siteler oldukça fazla. Çin’e gidecekseniz, bilgisayarınıza bu programı veya herhangi bir VPN programı yüklemediyseniz, facebook.com, youtube.com, twitter.com gibi web sitelerini görmeniz mümkün olmayacaktır.Kurulum işlemi gerekmez

Freegate Professional ile ilgili harika olan şey , kurulmasına gerek olmamasıdır, sadece çalıştırılabilir dosyayı çalıştırmak ve çalıştırmak için çift tıklamanız yeterlidir. Masaüstünüzde veya görev çubuğunuzda yer kaplamaması için sistem tepsisinde gizli kalacak şekilde de ayarlanabilir.

Basit ve sezgisel arayüz

Arayüzü çok temiz ve kullanımı kolaydır ve en önemlisi, uygulamanın kullanıcı müdahalesi gerektirmeden görevlerin çoğunu yerine getirmesidir. Basitçe söylemek gerekirse, Freegate Professional , kullandığınız tarayıcıyı otomatik olarak algılar ve genellikle belirli ülkelerde engellenen önceden tanımlanmış bir web sitesi listesi uygular.

İnternete hızlı erişimi garanti eder

Yazılım çözümü, birden çok proxy sunucusunu tarar ve en hızlı olanına bağlanır, ancak testlerimiz sırasında keşfettiğimiz gibi, varsayılan seçenekle sorun yaşarsanız yine de başka birini seçmenize izin verir.

Gezinme geçmişinin otomatik olarak temizlenmesini sağlayın

Freegate Professional’ın özellikleri arasında oldukça kullanışlı olanı ‘Ayarlar’ sekmesinde bulunabilir ve uygulamayı programdan çıktığınızda Internet Explorer geçmişini otomatik olarak temizleyecek şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Genel olarak, Freegate Professional, erişmelerine izin verilmeyen web sitelerini yüklemesi gereken herkes için harika bir araçtır, ancak performansının büyük ölçüde bulduğunuz proxy sunucusuna bağlı olduğunu unutmayın. Ayrıca, yazılımın kullanımı oldukça kolaydır ve kullanıcıların çoğunun ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli özelliklerle birlikte gelir.

Hâlâ özgür dünyadayken bu yazılımı kullanarak pratik yapmak isteyebilirsiniz, bu nedenle kullanılabilirlik karmaşasını çözmek daha kolaydır. Bu yazılımın Çin dışında kullanımının yalnızca bazı web siteleriyle sınırlı olabileceğini lütfen unutmayın. Çin’deyken bu sorun ortadan kalkacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Freegate

 

Yazan: meto

Freegate 7.90 YAPILAN YORUMLAR