Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FreeOffice ikon

FreeOffice 2021

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

FreeOffice – Ücretsiz Office Programı

 

FreeOffice, microsoft office programı karşılığına gelen alternatif bir ücretsiz office yazılımı olarak office ihtiyacınızı eksiksiz karşılamanızı sağlar.

Bu program, Microsoft Office’e en iyi ücretsiz alternatif olarak görülmektedir. Bunu biz kullandığımızda, gerçekten iddiasında haklı olduğunu gördük. Kullandıktan sonra sizlerin de aynı şekilde düşüneceğinize inanıyoruz. Program, microsoft office programı modülleriyle uyumlu modüllere ve dosya uzantılarına sahiptir. Microsoft Office ile oluşturulan Word, Excel, Point dosyalarını aynı şekilde bu program ile açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

FreeOffice yazılımı, belgeleri DOCX, XLSX ve PPTX gibi Microsoft dosya biçimlerinde hem açmanıza hem de kaydetmenizi sağlar. Böylece, dosyaları önce dışa aktarmanıza gerek kalmadan doğrudan Microsoft Office kullanıcılarıyla paylaşma imkanı da sağlar. Bununla beraber, Dokunmatik ekranı olan bir bilgisayarlarda, daha büyük simgelerin ve kullanıcı arabirimi öğeleri arasında daha fazla aralığın bulunduğu dokunmatik moda geçiş yapmanıza olanak sağlayan bir özelliğe de sahiptir. Sözünü ettiğimiz dokunmatik mod, hem şerit hem de klasik menü tabanlı kullanıcı arabiriminde kullanılabilecek özelliktedir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FreeOffice2  FreeOffice

 

Yazan: meto

FreeOffice 2021 YAPILAN YORUMLAR