Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Freight Train Simulator ikon

Freight Train Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Freight Train Simulator – Yük Treni Simülatör Oyunu

 

Freight Train Simulator, son derce keyifli bir tren simülatörü. Sitemizde bulunan Passenger Train Simulator oyununun başka bir türü.

Bildiğiniz gibi, daha önce sitemizde bulunan Passenger Train Simulator oyununda, farklı istasyonlardan yolcu indirip bindirme görevleri tamamlamaya çalışıyordunuz. Bu görevleri zamanında halletmeniz gerekiyordu. Bu oyunda da tek fark yük taşıması yapacak olmanız. Yani yine aynı şekilde size verilen görev; 10 farklı istasyondan yük indirme ve bindirme yapmak. Bunu da yine aynı şekilde zamanında yapmanız gerekiyor.

Oldukça keyifli bu oyunda, Yük trenlerinin kontrolünü elinize alın ve zaman içinde varış noktalarına yönlendirin! Dünya taşımacılığının farklı yerlerinde 10 görevi tamamlamaya çalışın. Virajlarda yüksek hızlardan kaçının, aksi halde raydan çıkma olabilir. Bunun için hızınızı 50 Km’de tutmanız yeterli olacaktır fakat düzlüklerde trenin hızını arttırmazsanız zaman kaybı ile görevi tamamlayamazsınız.

Treni idare etmek için ‘F’ tuşu ile treni hareket ettirip hızını arttırabilirsiniz. ‘V’ tuşu ile treni yavaşlatırsınız. ‘G’ tuşu ile acil duruş yapabilir ve istasyonda yük indirme ve bindirme anında bu tuş ile freni kilitlersiniz. ‘B’ tuşu ile frenleri bırakarak, treni tekrar hareket etmeye hazır hale getirirsiniz. ‘C’ tuşu ile treni farklı kameralardan görüntülersiniz. Fareyi hareket ettirerek, treni sürüş anında 3 boyutlu olarak farklı açılardan görebilirsiniz. Çok beğendiğimiz bu oyunu sizlerde beğeneceksiniz.

Freight Train Simulator

OYUN VİDEOSU

Yazan: meto

Freight Train Simulator YAPILAN YORUMLAR