Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FrostWire ikon

FrostWire 6.10.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

FrostWire  –  P2P Torrent Dosya Paylaşım ve MP3 İndirme

 

FrostWire bir dosya paylaşım programı olarak sadece dosya değil, aynı zamanda müzik paylaşımı ve müzik indirme imkanı sağlayan bir yazılımdır.

Bu program ile istediğiniz sanatçı ve şarkı adı ile arama yapabilir ve bulduğunuz şarkıları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yine aynı şekilde aradığınız video, mp3 veya programların isimlerine göre arama yaparak, bulduğunuz dosyaları indirebilirsiniz.

Tüm ortamlarınıza tek bir yerden kolayca erişin, göz atın ve oynatın. Android için yerleşik jest tabanlı ses çaları kullanarak çalma listeleri oluşturun ve müziklerinizi bir araçta dinleyin!

Daha öncelerden LimeWire diye bildiğimiz program ile aynı çalışma mantığına sahip bir programdır. LimeWire, en çok popüler olduğu dönemlerde, telif ihlalleri nedeni ile yasaklanmıştı. Frostwire ise bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.

Program tek bir arama kelimesi ile, aradığınız dosyaları bulmak için birçok farklı torrent arama motorları ve web sitelerine bağlanır. Dosya indirmek için tek tıklama yeterlidir. Fakat özellikle müzik dosyaları indirmek için öncelikli tercih edilen yazılımlardan biridir.

FrostWire

 

Yazan: meto

FrostWire 6.10.0 YAPILAN YORUMLAR