Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FTP Manager Lite ikon

FTP Manager Lite 2.54

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

FTP Manager Lite – Ücretsiz FTP Programı

 

FTP Manager Lite, dosyalarınızı aktarmanız ve paylaşmanız için hızlı ve güvenli bir yol sağlar. Bu ücretsiz FTP istemcisi, verileri bilgisayarınızdan FTP’ye veya PC’ler ile sunucular arasında taşımanıza izin verecektir.

FTPS (SSL üzerinden FTP) desteği, otomatik ağ yeniden bağlanması, otomatik aktarım sürdürme, çoklu bağlantıların verimli kullanımı ve daha fazlası ile verileriniz güvende. Programın kaygan, sezgisel arayüzü veri aktarımını kolaylaştırır. Yeni bir bağlantının yapılandırılması bağlantı sihirbazı ile basit bir işlemdir. Bağlantınız oluşturulduktan sonra, bağlantıyı Dosya Yöneticisi’nde açın; dosyaları taşımaya başlamaya hazırsınız. Gezgin tarzı Dosya Yöneticisi, silme, yeniden adlandırma, kopyalama ve daha fazlası gibi tüm standart işlemleri destekler. Ayrıca, farenizi hızlıca kaydırarak kolay aktarım için sürükle ve bırak özelliğini de destekler.

Birden çok bağlantıyı görüntülemek ve yönetmek için merkezi bir yer mi istiyorsunuz? FTP Manager Lite‘ın sekmeli stil arayüzü, bir pencerede birden çok bağlantıyı kontrol etmenize ve görüntülemenize yardımcı olur. Her sekme farklı bir PC veya FTP hesabına bağlantı olabilir.

Aktarım Kuyruğu, aktarılacak dosyaların listesini sırayla görüntüler. Dosyaları Aktarım Kuyruğuna sürükleyin ve tek bir tıklamayla aktarım başlatın. Aktarımları istediğiniz zaman duraklatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Bir ağ sorunu varsa, FTP Yöneticisi bağlantı kurulur kurulmaz aktarıma otomatik olarak yeniden bağlanacak ve devam edecektir. Bir günlük dosyası, veri aktarımlarınızın tüm ayrıntılarını tarih ve saat ile depolar.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FTP Manager Lite

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

FTP Manager Lite 2.54 YAPILAN YORUMLAR