Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FxSound Enhancer ikon

FxSound Enhancer 13.0.27

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

FxSound Enhancer – Bilgisayarın Sesini Yükseltme Programı

 

FxSound Enhancer, bilgisayarın ses kalitesini ve ses seviyesini arttırmak için kullanılan bir programdır.

Daha önce DFX Audio Enhancer olarak kullandığınız programın görünümü değişmiş ve özellikleri geliştirilmiş yeni versiyonudur. Bazı bilgisayarlarda ses seviyesi yetersiz kalmaktadır. Yeterli olsa bile yinede ses kalitesini yükseltmek isteyen kullanıcılar için bu program müthiş bir ses kalitesi ve ses yükseltme programı olarak işini görecek öncelikli bir programdır. Kullandığınız ses donanımını optimize ederek, bilgisayarın sesini arttırır. Yazılım sesinizi tüm sisteminiz için optimize eder, böylece Spotify, YouTube, Apple Music, Netflix ve diğerlerinde yüksek kalite kalitesi elde edersiniz.

Yeni ve şık tasarımı ile göz doldurmakla beraber, arayüz üzerinde bulunan ayarlar ile tamamen kişiselleştirebilirsiniz. Kullanımı son derece basit bir program olmakla beraber, ses kartınızın gücünü neredeyse iki katına çıkartır. Kendi editörlerimiz tarafından denendi. Gerçekten tarif edemeyeceğimiz bir yüksek ses performansı bizi şaşırttı. Ayrıca üzerinde bulunan ilave ayarlar ile akustik ses, yankılı ses ve kişiselleştirilebilir sesler elde ettik.  Özellikle ses performansı düşük bilgisayarların sesini yükseltmek için sizlerinde oldukça ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz. Ekolayzer ve efekt desteği ile beraber surround müzik keyfi yaşatır. Müthiş bir ses deneyimi yaşamak isteyenler indirip hemen deneyebilirler.

FxSound ile ne elde edersiniz?

Herhangi bir donanım ile yüksek çözünürlüklü ses.
Bozulma olmadan ses yükseltme.
YouTube’da sıkıştırılmamış ses ve daha fazlası.
Arka planda optimize edilmiş ses.
Özelleştirilmiş dinleme deneyimi.

FxSound Enhancer

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

FxSound Enhancer 13.0.27 YAPILAN YORUMLAR
  • serdar
    4 ay önce

    Merhaba arkadaşlar, izlediğiniz çevrimiçi videoların sesi az çıkıyorsa ve sonuna kadar açmanıza rağmen bir türlü istenilen seviyeye gelmiyorsa, Chrome için ses yükseltme eklentisiyle sesin şiddetini 6 kata kadar artırabilirsiniz. Şuanda ben de denedim ve kesin olarak çalıştığını görüyorum. Buradan detaylara bakabilirsiniz: https://www.teknolib.com/chrome-ses-yukseltme-eklentisi-0-ses-guclendirici/

  • Gencer İhsan
    2 sene önce

    Bu bizim DFX ne kadar güzel olmuş böyle. Medya sesini yükselmek için harika bir program

Program Videoları