Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
FXSound ikon

FxSound 1.1.16.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

FxSound  – Bilgisayarın  Sesini Arttırma Yazılımı

 

FxSound, bilgisayarın ses kalitesini ve ses seviyesini arttırmak için kullanılan bir programdır. Daha önceki adı DFXSound olarak biliniyordu.

FxSound, kulaklıklarınızın veya hoparlörlerinizin sınırlamalarını otomatik olarak düzeltir, böylece stüdyo kalitesinde donanımın maliyeti ve zahmeti olmadan stüdyo kalitesinde ses elde edersiniz. Normal standart ses donanımlarının standart ses seviyesi yetmediğinde, müthiş bir ses farkı elde edersiniz. Program aynı zamanda akustik, bas, tiz ve diğer efektler ekleme özelliklerine de sahiptir. Kullanmaktan en çok memnun kalacağınız programlardan biridir.

Bilgisayarlarda analiz edildiğinde ses kalitesinin iki ana yönü vardır – donanım ve yazılım. Zayıf ses, düşük donanım performansından veya frekansları daraltan ve hatta çoğunu ortadan kaldıran düşük ses akışı bit hızından kaynaklanıyor olabilir. Yine de yazılım odaklı çözümler mevcuttur ve en kötü senaryolarda bile artırılmış ses kalitesi sağlamak için mucizeler yapmakla övünürler.

FxSound Enhancer, İnternet tarayıcılarından medya oynatıcılara ses akışlarını çalan hemen hemen her uygulamayı destekler. Liste, Internet Explorer , Firefox , Chrome veya Opera ve Windows Media Player , Winamp , VLC media player , foobar2000 , GOM Player , BS Player veya iTunes gibi sektördeki büyük oyunculardan oluşur .

Bu özel ses geliştirme yazılımı, kurulum işlemi içinde hangi uygulamaların işlemesini izleyeceğini ve uygulayacağını kontrol etmenize olanak tanır. Çalıştırıldığında, “Fidelity”, “Ambience”, “3D Surround”, “Dynamic Boost” ve “Hyperbass” ses düzeylerini seçerek ses akışını ayarlamaya başlayabilirsiniz. ‘Spektrum’ alanı, yeni bir ön ayar bulduğunuzda her seferinde tutarlılığı kontrol etmek için bir frekans vu-ölçer görüntüler.

Hoparlörler ve kulaklıklar, müzik türleri ve konuşma arasında hızla geçiş yapabilirsiniz. “Ön ayarlar” menüsü, önceden tanımlanmış ayarlardan oluşan bir koleksiyonun yanı sıra, belirli şarkıları seçtiğiniz ön ayarla eşleştirmenize yardımcı olan “Şarkı İlişkilendirme” bölümü ile birlikte gelir. Ayrıca, “Arşiv” alt menüsünü kullanarak tüm ön ayar kitaplığınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

FxSound

PROGRAMIN KURULUM VE KULLANIMI

Yazan: meto

FxSound 1.1.16.0 YAPILAN YORUMLAR