GIMP ikon

GIMP 2.10.20

GIMP – Resim Düzenleme Programı

 

GIMP, GNU / Linux, OS X, Windows ve daha fazla işletim sistemi için kullanılabilen çapraz platformlu bir resim düzenleme programıdır.

Özgür bir yazılımdır, kaynak kodunu değiştirebilir ve değişikliklerinizi dağıtabilirsiniz. Grafik tasarımcı, fotoğrafçı, illüstratör veya bilim adamı olun, bu program işinizi halletmeniz için size çeşitli araçlar sunar. Birçok özelleştirme seçeneği ve 3. taraf eklentileri sayesinde üretkenliğinizi  daha da artırabilirsiniz.

GIMP, yüksek kaliteli görüntü işleme için gerekli araçları sağlar. Rötuş yapmaktan yaratıcı kompozitlere geri dönmeye kadar, tek sınır hayal gücünüzdür. Aynı zamanda, sanatçılara, görüntüleri gerçekten eşsiz kreasyonlara dönüştürme gücü ve esnekliği sağlar.

Program, dijital ve basılı ortamlarda yüksek kalitede renk üretimi sağlamak için birinci sınıf renk yönetimi özellikleri sunar. Scribus, Inkscape ve SwatchBooker gibi diğer özgür yazılımları içeren iş akışlarında en iyi şekilde kullanılır. Ücretsiz resim düzenleme programı arayanlar için uygun bir programdır.GIMP

 

 

Yazan: meto

GIMP 2.10.20 YAPILAN YORUMLAR