Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GIMP ikon

GIMP 2.10.34

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 3,50 out of 5)
Loading...

GIMP – Resim Düzenleme Programı

 

GIMP, GNU / Linux, OS X, Windows ve daha fazla işletim sistemi için kullanılabilen çapraz platformlu bir resim düzenleme programıdır.

Özgür bir yazılımdır, kaynak kodunu değiştirebilir ve değişikliklerinizi dağıtabilirsiniz. Grafik tasarımcı, fotoğrafçı, illüstratör veya bilim adamı olun, bu program işinizi halletmeniz için size çeşitli araçlar sunar. Birçok özelleştirme seçeneği ve 3. taraf eklentileri sayesinde üretkenliğinizi  daha da artırabilirsiniz.

GIMP, yüksek kaliteli görüntü işleme için gerekli araçları sağlar. Rötuş yapmaktan yaratıcı kompozitlere geri dönmeye kadar, tek sınır hayal gücünüzdür. Aynı zamanda, sanatçılara, görüntüleri gerçekten eşsiz kreasyonlara dönüştürme gücü ve esnekliği sağlar.

Program, dijital ve basılı ortamlarda yüksek kalitede renk üretimi sağlamak için birinci sınıf renk yönetimi özellikleri sunar. Scribus, Inkscape ve SwatchBooker gibi diğer özgür yazılımları içeren iş akışlarında en iyi şekilde kullanılır. Ücretsiz resim düzenleme programı arayanlar için uygun bir programdır.GIMP’i kurmak gerçekten çok basit bir iştir ve eğer onu özelleştirmek istiyorsanız, bu ihtiyacı karşılayan bir kurulum modu vardır. Özel mod seçilirse, bu yazılımın işleyeceği dosya türlerini ve ayrıca bilgisayarınızda dağıtılması gereken araçları seçebileceğinizi bilmelisiniz.

Tıpkı Photoshop gibi, deneyimli bir kullanıcı değilseniz GIMP’yi kullanmak imkansız görünebilir, ancak arayüze alışmanız sadece bir zaman meselesidir. Araç kutusu, fotoğraflarla çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel öğelere sahiptir, ancak daha karmaşık işlemler gerçekleştirmek isterseniz arayüz çok daha zor hale gelebilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

GIMP

 

 

Yazan: meto

GIMP 2.10.34 YAPILAN YORUMLAR