Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Glary_Tracks_Eraser_ikon-removebg-preview

Glary Tracks Eraser 5.0.1.255

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Glary Tracks Eraser – Geçmiş İzlerini Silme Programı

 

Glary Tracks Eraser, tüm geçmiş izlerini güvenli ve tam olarak silmek için kullanımı kolay ücretsiz gizlilik koruma aracıdır.

Çeşitli web tarayıcılarıyla çalışır; sabit disk alanını temizleme, eklentileri yönetme ve bir dizi standart Windows ayarlarını temizleme işlevi sağlar. Tarayıcı önbelleği, çerezler, ziyaret edilen web siteleri, yazılan URL’ler, son kullanılan belgeler, index.dat dosyaları ve daha fazlası dahil olmak üzere yaygın İnternet ve bilgi işlem parçalarını silme imkanı sağlar.

Güçlü bir tarama motoruna dayanan program, tüm bulgularını düzenli bir şekilde görüntüleyerek gereksiz dosyaları tespit etmek için bilgisayarınızın önemli alanlarını analiz edebilir. En son erişilen belgeleri, başlangıç ​​menüsü öğelerini, Windows’un hatırladığı gerçekleştirilen aramaların bir listesini, panoda depolanan öğeleri, geçici dosyaları ve Geri Dönüşüm Kutusu içeriğini alır. Sadece bir tıklama ile bu içeriklerden kurtulabilirsiniz.Windows’ta oluşturulan gereksiz dosyaların yanı sıra, popüler İnternet tarayıcıları tarafından oluşturulan gereksiz dosyaları da arayabilir. Böylelikle tarama geçmişini, çerezleri, form doldurma bilgilerini, Index.dat ve geçici İnternet dosyalarını kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Bu program tek bir tıklama ile her şeyi hallederek, sabit disk alanınızı geçmiş etkinlik kayıtlarınız yüzünden gereksiz olarak şişmesini engeller. Aynı zamanda söz konusu etkinlikler ile ilgili biriken geçmiş kayıtları güvenlik sorunu oluşturduğu için, bu dosyaların temizlenmesi ile beraber, söz konusu güvenlik sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Glary Tracks Eraser

PROGRAM VİDEOSU

 

Yazan: meto

Glary Tracks Eraser 5.0.1.255 YAPILAN YORUMLAR