Glary Utilities ikon

Glary Utilities 5.146

Glary Utilities – Sistem Hızlandırma ve Optimizasyon Aracı

 

Glary Utilities, Windows işletim sistemi için gerçek zamanlı temizlik taraması yaparak, sistemin daha hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Tüm bilgisayar kullanıcıları da bilir ki; belli bir süre sonra, sık yüklenip kaldırılan programlar ve İnternet izleri yüzünden, sistemde yığınla çöp  dosyalar birikir. Bu çöp dosyalar, zamanla sistemde arızalar veya yavaşlamalara yol açar.

Bu durumdan kurtulmak için ya bilgisayarı formatlamak gerekir, yada yardımcı programlar ile sistem bakımı yapmak gerekir. Maneul olarak bu problemleri çözmek için, sitem bilgisi konusunda son derece profesyonel olmak gerekir. Yine de tek tek sistem ayarlarını tam olarak eski durumuna getirmek mümkün olmayabilir.Oysa, bir takım programlar gibi Glary Utilities programı kullanarak, sistem temizleme, sistem bakımı, kısayolları düzenleme, açılış düzenleme, kayıt defteri temizleme ve sistem hızlandırma işlerini kolaylıkla halledersiniz. İçerisinde, sisteminizi maksimum optimize edebileceğiniz 20 adet bakım aracı bulunan bu ücretsiz yazılımı kullanmak ise son derece kolaydır. Bu araçları kullanarak yapacağınız bakım sonunda bilgisayarınız önceki durumuna göre sekiz kat daha fazla hızlanmış olacak.

Glary Utilities

Özellikleri:

 Tüm All-in-one bilgisayarların temizliğini yapar
 PC hızını artırır ve sinir bozucu hataları, çökmeleri ve donmaları giderir
 Özellikler tek tıklama işlevselliği ve otomatik kolay seçenekler
 Bilgisayarınızın performansını maksimize etmek için 20’den fazla araç bulundurur.
 Sezgizel arayüz ve şık tasarım
 40.000.000 kullanıcıya hizmet veriyor.
 Tüm bilgisayarlar ile uyumlu

 

 

Yazan: meto

Glary Utilities 5.146 YAPILAN YORUMLAR