Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Glary Utilities ikon

Glary Utilities 5.195

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Glary Utilities – Sistem Hızlandırma ve Optimizasyon Aracı

 

Glary Utilities, Windows işletim sistemi için gerçek zamanlı temizlik taraması yaparak, sistemin daha hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Tüm bilgisayar kullanıcıları da bilir ki; belli bir süre sonra, sık yüklenip kaldırılan programlar ve İnternet izleri yüzünden, sistemde yığınla çöp  dosyalar birikir. Bu çöp dosyalar, zamanla sistemde arızalar veya yavaşlamalara yol açar.

Bu durumdan kurtulmak için ya bilgisayarı formatlamak gerekir, yada yardımcı programlar ile sistem bakımı yapmak gerekir. Maneul olarak bu problemleri çözmek için, sitem bilgisi konusunda son derece profesyonel olmak gerekir. Yine de tek tek sistem ayarlarını tam olarak eski durumuna getirmek mümkün olmayabilir.Kullanıcı arayüzü basittir ve takip etmesi kolaydır. Üç sekme, program güncellemelerinin ve lisansının mevcut durumuna, tek tıklamayla bakım işlevlerine ve beş modüle erişmenizi sağlar. ‘Tek Tıkla Bakım‘ bölümünde, kayıt defteri temizleyicisini, kısayolları düzelticisini, başlangıç ​​yöneticisini, geçici dosya temizleyicisini, iz silgisini ve casus yazılım temizleyicisini yapılandırabilirsiniz.

Tüm özellikleri seçerseniz, program hızlı bir tarama gerçekleştirir ve her işlevin altında kırmızıyla vurgulanan sorunların sayısını ortaya çıkarır. Bilgisayarınızda bu sorunlar varsa (ve genellikle de oluyor), bir sonraki adımınız bunları onarmaktır. Bunu yapmadan önce, herhangi bir sorundan kaçınmak için verilerinizi yedeklemenizi veya bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

glary utilities

Özellikleri:

 Tüm All-in-one bilgisayarların temizliğini yapar
 PC hızını artırır ve sinir bozucu hataları, çökmeleri ve donmaları giderir
 Özellikler tek tıklama işlevselliği ve otomatik kolay seçenekler
 Bilgisayarınızın performansını maksimize etmek için 20’den fazla araç bulundurur.
 Sezgizel arayüz ve şık tasarım
 40.000.000 kullanıcıya hizmet veriyor.
 Tüm bilgisayarlar ile uyumlu

 

 

Yazan: meto

Glary Utilities 5.195 YAPILAN YORUMLAR