Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GoldWave ikon

GoldWave 6.68

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

GoldWave – Dijital Ses Düzenleme Programı

 

GoldWave, bilgisayarınızı veya mobil cihazınızı parmaklarınızın ucunda bir kayıt stüdyosuna dönüştüren yüksek dereceli, profesyonel bir dijital ses editörüdür.

En basit kayıt ve düzenlemeden en gelişmiş ses işleme, geri yükleme, iyileştirmeler ve dönüşümlere kadar her şeyi yapın. 25 yılı aşkın milyonlarca indirme ile GoldWave yaygın olarak kullanılan, güvenilir bir programdır. Öğrenmesi ve kullanması kolaydır, bu yüzden tamamen işlevsel değerlendirme sürümünü indirerek hemen başlayın!

GoldWave, standart bir kontrol çubuğundan ziyade ana kayıt ve oynatma kontrollerini barındıran ayrı bir Kontrol penceresi içerir. Bu pencerede ayrıca oynatma ses düzeyini, dengeyi ve hızı ayarlamak için üç fader ile görsel efektlerin görüntüleneceği bir alan bulunur. Programla birlikte yaklaşık bir düzine vardır ve diğerleri eklenti olarak eklenebilir.

Diğer önemli özellikler arasında yedi bantlı, tamamen özelleştirilebilir bir EQ; ses dosyalarındaki tıslama ve uğultuyu temizlemek için bir gürültü azaltma aracı; bir pop / click filtresi; bir CD ripper; çok formatlı ses dönüştürücü; ve denklemleri sese dönüştüren bir ifade değerlendirme aracı. (Bu özelliklerin çoğu galerimizde görülebilir.) Desteklenen formatlar arasında iTunes Plus, M4A, WAV, WMA, MP3, OGG, AIFF, AU, VOX, FLAC ve ham ikili veriler bulunur.

GoldWave’i kullanmak deneyimsiz kullanıcılar için biraz pratik gerektirebilir, ancak daha önce standart ses editörleri kullanan herkes bu programın aynı kullanım yöntemlerine sahip olduğunu görecektir. Ses dosyası parçalarını farenizle kolayca seçebilir ve birçok standart işlev için klavye kısayollarını kullanabilirsiniz. Efekt zinciri düzenleyicisi ve diğer araçlar gerçek zamanlı önizlemeye izin verir ve favori ayarlarınızı kaydetmek için her alanda çok sayıda önceden ayarlanmış yuva vardır. Genel olarak, uygulama son derece yapılandırılabilir; fonksiyonların çoğu için kendi tuş vuruşlarınızı bile programlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

GoldWave

 

 

Yazan: meto

GoldWave 6.68 YAPILAN YORUMLAR