Google Chrome ikon

Google Chrome 94.0.4606.61

Google Chrome – Gelişmiş İnternet Tarayıcısı

 

Google Chrome, google tarafından geliştirilen gelişmiş özellikli ücretsiz bir web tarayıcısı. Dünyada en çok kullanılan tarayıcılardan biridir.

Hızlı çalışma ve sekmeli sayfa kullanım kolaylıkları ile ön plana çıkan Google Chrome, bir çok program kurulumu sırasında otomatik olarak kurulmaktadır. Ücretsiz olarak dağıtılan ve en yaygın olarak kullanılan popüler tarayıcılardan biridir.

Aslında çok sayıda web tarayıcısı olmasına rağmen, bir çok web tarayıcı internet explorer alt yapısı ile çalışmaktadır. Oysa Chrome; firefox, opera ve internet explorer gibi kendi başına bağımsız bir tarayıcıdır. Hatta son zamanlarda geliştirilen bazı tarayıcılarda, Chrome alt yapısını kullanmaktadırlar.

google-chrome

Sekmeli sayfa kullanımı, sayfa güvenlik uyarısı, kaldığınız sayfadan devam etme, özel tarama modu ile gizlilik, kısayollar ve sık kullanılanlar özellikleri ile sağladığı kolaylıklar haricinde, yeni eklentiler ilave edebileceğiniz bir tarayıcıdır. En önemlisi, kendi dosya indirme yöneticisi olması ve oldukça hızlı dosya indirme imkanı sağlamasıdır. İhtiyacınız olabilecek diğer eklentileri, Chrome mağazasından edinebilirsiniz.web’de güvenli bir şekilde sörf yaparken kimlik hırsızlığı koruması özelliğine sahip güvenli bir tarayıcıdır. Sadece tasarımı dışında, en hızlı tarayıcı olduğu konusunda oldukça iddialı ve hız konusunda kullanıcıları tarafından takdir edilmektedir. Dünyanın en çok kullanılan web tarayıcısı olması ve ücretsiz olması konusunda cezbedicidir. Bu sebeple bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bu web tarayıcısını mutlaka sizlerde kullanmak istersiniz. Sitemizden Chrome web tarayıcısının en son sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

 

Toplam Puan

Yazan: meto

Google Chrome 94.0.4606.61 BENZER İÇERİKLER
Google Chrome 94.0.4606.61 YAPILAN YORUMLAR