Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Google Keep

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Google Keep – Ücretsiz Not Hatırlatma Uygulaması

Google Keep, unutmamanız gereken her şeyi not ederek daha sonra herkes ile paylaşmanızı sağlayacak ücretsiz bir not hatırlatma uygulamasıdır.

Google Keep,  ile seyehat halinde veya herhangi bir işle uğraşırken anlık olarak aklınıza gelen ve unutmamanız gereken olayları, fikirleri ve projeleri anında not ederek kayıt altına alabilirsiniz. Daha sonra bu fikirleri yada projelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğer yandan iş ile ilgili notlarınızı ve hatırlamanız gereken her şeyi bu uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı kendi cihazımızda denedik ve oldukça başarılı bulduk. Bir çok benzer uygulamaya göre çok daha kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama ile ilgili diğer ayrıntıları inceleme blogumuz da inceleyebilirsiniz.

 http://blog.yazilimara.com/en-iyi-not-hatirlatma-uygulamasi-hangisidir.html

Google Keep

Özellikler:
 Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zamanınız az mı? Sesli not kaydedin ve daha sonra bulabilmeniz için Keep bunu yazıya dönüştürsün.

 Keep notlarınızı diğerleriyle paylaşarak ve onlarla gerçek zamanlı bir şekilde birlikte çalışarak istediğiniz sürpriz partiyi kolayca planlayın.

 Notları hızlı bir şeklide düzenlemek ve işinize dönmek için onları renklerle kodlayın ve etiketler ekleyin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekirse basit bir aramayla karşınıza gelecektir.

 Keep; telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda ve giyilebilir Android cihazlarınızda çalışır.

 Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınız arasında senkronize edildiğinden fikirleriniz her zaman yanınızda olur.

 Marketten alacaklarınızı hatırlamanız mı gerekiyor? Markete girdiğiniz anda alışveriş listenizin görüntülenmesi için Konuma dayalı hatırlatıcı ayarlayın.

Yenilikler:

Notlarınızı etiketlerle organize edin. Etiketlere ana menüden kolayca ulaşılabilir.
Düzenli olarak yapmanız gerekenleri hiçbir zaman atlamamak için yinelenen hatırlatıcılar ekleyin.

 

 

Yazan: meto

Google Keep YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları