Google ve Youtube Çöktü!

Google ve Youtube Çöktü!

Google ve Youtube Çöktü

 

Google ve Youtube Çöktü 14.12.2020 saat 15:00 itibarı ile milyonlarca kişinin kullandığı Youtube çöktü! Youtube ile beraber elbette Google’da çöktü. Youtube’a erişim sorunu yaşanıyor.

 

Hem Youtube için video çeken kanal sahipleri hem de kullanıcılar ‘Youtube ne zaman düzelecek?’ sorusunun yanıtını arıyor. Youtube tarafındaki sorun sosyal medyada da kısa süre içinde TT listesine girdi. Youtube kullanıcıları ‘Bir şeyler ters gitti’ uyarısıyla karşılıyor. Youtube’a girenler ‘Something went wrong‘ yazısıyla karşı karşıya geliyor.

YOUTUBE NEDEN ÇÖKTÜ? YOUTUBE VE GMAİL ERİŞİM SORUNU YAŞANIYOR

Youtube’da bugün öğleden sonra saat 15:00 saatleri civarından itibaren erişim sorunu yaşanıyor. Youtube’a  erişim sağlamak isteyenler, web tarayıcılardan  “Something went wrong” uyarısıyla karşılaşırken mobil tabanlı uygulamalarda da aynı sorunun yaşandığı gçrülüyor.  Peki, Youtube çöktü mü, ne zaman düzelecek?

Youtube çöktü

GMAİL DE ÇÖKTÜ!

Son dakika bilgisine göre Youtube’tan sonra Gmail de çöktü. Gmail için de erişim sorunu yaşanıyor. Google Gmail’e girmek isteyenler e-postalarına veya diğer Google hizmetlerine erişemiyorlar. Sorunun ne zaman düzeleceğine ilişkin henüz yetkili bir ağızdan bilgi alınamadı. Konuyla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.

 

Google ve Youtube Çöktü! YAPILAN YORUMLAR