Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gridinsoft Anti-Malware ikon

Gridinsoft Anti-Malware 4.2.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Gridinsoft Anti-Malware – Kötü Amaçlı Yazılım Koruma Programı

 

Gridinsoft Anti-Malware ile bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin ve sisteminizin temiz ve güvenli olduğundan emin olun.

Her gün piyasaya Yeni bir kötü amaçlı yazılım çıkmaktadır. Programın araştırma ekibi her saat yeniz zararlı yazılımları listeye ekliyorlar. Bu sebeple, program sürekli güncellenmekte olup, zararlı yazılımlara karşı etkin koruma sağlıyor.

GridinSoft ekibi profesyonellerden oluşan bir gruptur. Bu ekip, çalışmaktan zevk alan ve işini coşkuyla yapan bir ekiptir. Bu coşku ve profesyonel çalışmalar, tabi ki programa kalite olarak yansımaktadır. Her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı koruma sağlamak için güvenilir bir bilgisayar programı arıyorsanız, bu programı da mutlaka denemelisiniz. Programın full sürümü 39.95$’dır.Uzman kullanıcılar, derin tarama modunu (yavaş ama etkili) etkinleştirmek, tarama sırasında bellek tehditlerini sonlandırmak, sezgisel tarama kurallarını devre dışı bırakmak ve şüpheli paketleyicileri, yükleyicileri, eksik dosyaları ve boyutu 16Mb’yi aşan dosyaları göz ardı etmek için ayarlarla uğraşabilirler.

Günlüğü devre dışı bırakmak, programı başlangıçta otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlamak, program başlangıç ​​tarama modunu (standart, hızlı, tam, çıkarılabilir) seçmek, proxy parametrelerini düzenlemek ve bildirim seslerini devre dışı bırakmak mümkündür. Başka bir önemli özellik, e-tehditlerin sisteminize sızmasını önleyen gerçek zamanlı bir tarayıcı ile temsil edilir.

Ek araçlar, tarayıcı ayarlarını sıfırlamanıza, ilkeleri ve Hosts dosyasını güncellemenize, Windows bileşenlerini (ActiveX, Windows hizmetleri, IE uzantıları, başlangıç ​​bağlantıları) taramanıza yardımcı olur.  Ayrıca sistem bilgilerini toplamanıza ve tüm GridinSoft Kötü Amaçlı Yazılım Önleme günlük dosyalarının yanı sıra karantina listesine bakmanıza olanak tanır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Gridinsoft Anti-Malware

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Gridinsoft Anti-Malware 4.2.6 YAPILAN YORUMLAR