Gridinsoft Antimalware ikon

Gridinsoft Antimalware 4.1.87

Gridinsoft Antimalware – Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme

 

Gridinsoft Antimalware yardımıyla bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara ve tehlikeli dosyalara, reklam yazılımlarına ve diğer kötü amaçlı bileşenlere karşı tararsınız

Program Truva atlarını, casus yazılımları, reklam yazılımlarını, haydut ajanlarını ve diğer e-tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için kapsamlı özellikleri bir araya getiren sezgisel bir uygulamadır. Özellikle profesyonel kullanıcılara yöneliktir.

İstatistikler, algılanan Truva atı bulaşmalarıyla birlikte toplam bellek öğelerini, kayıt defteri öğelerini ve taranan dosyaları gösterir. Günlük ayrıntıları, etkilenen her öğenin adını, virüs türünü ve hedeflenen dosya yolunu gösterir. Bu rapor otomatik olarak düz metin belgesine kaydedilir.

Tarama sırasında algılanan bazı seçimler derinlemesine bir analiz gerektirebilir, böylece bunları ayrıntılı bir inceleme için gönderebilirsiniz. Kalan öğelere gelince, bunları makineden çıkarabilir veya yanlış pozitif olarak işaretleyebilirsiniz.Uzman kullanıcılar, derin tarama modunu (yavaş ama etkili) etkinleştirmek, tarama sırasında bellek tehditlerini sonlandırmak, sezgisel tarama kurallarını devre dışı bırakmak ve şüpheli paketleyicileri, yükleyicileri, eksik dosyaları ve boyutu 16Mb’yi aşan dosyaları göz ardı etmek için ayarlarla uğraşabilirler.

Günlüğü devre dışı bırakmak, GridinSoft Anti-Malware’i başlangıçta otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlamak, program başlangıç ​​tarama modunu (standart, hızlı, tam, çıkarılabilir) seçmek, proxy parametrelerini düzenlemek ve bildirim seslerini devre dışı bırakmak mümkündür.

Başka bir önemli özellik, e-tehditlerin sisteminize sızmasını önleyen gerçek zamanlı bir tarayıcı ile temsil edilir. Ek araçlar, tarayıcı ayarlarını sıfırlamanıza, ilkeleri ve Hosts dosyasını güncellemenize, Windows bileşenlerini (ActiveX, Windows hizmetleri, IE uzantıları, başlangıç ​​bağlantıları) taramanıza, sistem bilgilerini toplamanıza ve tüm GridinSoft Kötü Amaçlı Yazılım Önleme günlük dosyalarının yanı sıra karantina listesine bakmanıza olanak tanır.

Gridinsoft Antimalware

 

 

Yazan: meto

Gridinsoft Antimalware 4.1.87 YAPILAN YORUMLAR