Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GroupMail Free Edition ikon

GroupMail Free Edition 6.0.0.63

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

GroupMail Free Edition  – Toplu Mail Gönderme Programı

 

GroupMail Free Edition programı, mail listenizdeki arkadaş ve iş ortaklarınıza toplu  mail göndermek için kullanacağınız bir programdır.

Bir çok toplu mail gönderme programı ile karşılaştırıldığında, ücretsiz olarak dağıtılan GroupMail Free Edition, aynı anda 500 alıcıya mail göndermenizi sağlar. Ücretsiz sürüm ile diğer ücretli sürümler arasında, özellik farkları olmasında rağmen, kullanmayı isteyeceğiniz bir toplu mail programıdır. csv ve txt olarak kayıtlı mail listesini, kolayca içeri aktarabilirsiniz.

Özellikle firmaların çok ilgisini çeken bu tip yazılımların genellikle ücretli olduğu bilinir. Bu şekilde ücretsiz olarak dağıtılan bir toplu mail programı muhtemelen işinize yarayacaktır. Ücretsiz olduğu halde kendi içerisinde bulundurduğu 39 adet HTML şablonunu kullanarak, HTML mail gönderebilir veya düz mail gönderebilirsiniz. Program Almanca, İngilizce, İspanyolca ve Lehçe dilleri destekler.  Programı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

grupmail

Özellikler:

 Mail grupları oluşturmak ve bu gruplara toplu mail göndermek.
 Mail abonesi olmak isteyenleri ve abonelikten çıkmak isteyenleri yönetmek.
 Tüm müşterilerin veri güvenliğini sağlamak.
 MS Access, Excel, Outlook, SQL Server, Oracle, Clipper / Dbase, FileMaker, GoldMine, MySQL ve diğer  veritabanları ile  liste yönetimi.
 WYSIWYG mesaj düzenleyicisi kullanarak kendi e-postalarınızı almak veya saniyeler içinde göndermek için  kullanabileceğiniz şablonlar.
 Hiçbir SMTP sunucusu olmaksızın doğrudan posta gönderme.
 Birden fazla posta hesabı yönetimi.
 Veritabanı adres defteri entegrasyonu
 Sosyal medya Profilleri tweet düğmeleri ekleme.

 

Yazan: meto

GroupMail Free Edition 6.0.0.63 YAPILAN YORUMLAR