Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Günlük İş Takibi 2.32

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Günlük İş Takibi, günlük işleri takip etmek için geliştirilmiş hatırlatma özellikli ücretsiz bir programdır. Ek olarak alarm özelliğine sahiptir.

Günlük İşleri Takip Etme Ve Hatırlatma Programı olarak bir çok program denedik. Kur yazılım tarafından geliştirilmiş olan ve ilk zamanlarda ücretli olarak dağıtılan bu program şimdi ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Günlük İş Takibi, son derece kolay kullanılan bir programdır. Hatırlamanız gereken notları kolayca zamanlarsınız. Öncelikle farklı konularda iş takibi yapıyorsanız yada farklı konularda hatırlatma yapmasını istiyorsanız, iş kolları için gruplandırma yapma özelliği de bulunuyor.

‘İş Ekle’ butonuna tıklayarak, hatırlatma yada takip edilecek işlerin konu başlıklarını, hatırlatma zamanını ve saatini girdikten sonra, konu ile ilgili ayrıntıları mesaj bölümüne yazmanız ve kayıt etmeniz yeterlidir. Son olarak dilerseniz sesli alarm için programın ‘Tercihler’ bölümünden alarm ayarlayabilirsiniz. Wav formatında başka alarm sesleri indirip bunlardan birini seçebilirsiniz.

Son derece kolay ve kullanışlı olan bu program ile, günlük işleri takip etmek sizlere büyük kolaylık sağlayabilir. Hatırlama konusunda sorun yaşayanlar, programın not hatırlatıcı özelliği ile bu sorundan kurtulmuş olacaklar. Ücretsiz olarak indirip daha sonra lisanslayabilirsiniz. Lisans için buraya tıklayın!

Günlük İş Takibi

Yazan: meto

Günlük İş Takibi 2.32 YAPILAN YORUMLAR
  • Osman Arda
    2 sene önce

    günlük iş takibi ve yakıt
    Km takibi yapmak istiyorum

Program Videoları