Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Half Life 2 Episode Two ikon

Half Life 2 Episode Two

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Half Life 2 Episode Two, dünyayı yabancı istilacılardan kurtarma hikayesi ile oluşan bir aksiyon oyunu.

Akıcı ve sürekli hikayesi ile inanılmaz bir aksiyon keyfi yaşatır.  PC Gamer tarafından “En İyi Oyun” seçildi. Bugüne kadar 50’den fazla oyun ile yılın ödüllerini kazandı ve o zamandan beri dünya çapında 11 milyon adet sattı.  Oyun, Valve Corporation tarafından üretilip, Electronic Arts tarafından dağıtılmaktadır.

Oyun, bir Tren seyahatinin garda son bulması ile başlar. Gordon Freeman ve Alyx Vance’in çaldıkları bilgiler ile beraber, bir karargahın laboratuvarında ki  boyut kapısının içinden geçmeleri ile, sonrasında başlarına gelen tren kazası ve macera dolu bir serüvenin hikayesidir. İlerleyen süreçte artık kendilerini eski madenlerde ve psişik güçlere sahip insan sinirleri ile beslenen yaratıklarla savaş içerisinde bulacaklar.

Artık sona doğru gelindiğinde, Borealis’e gitmek üzere araca binmek üzereyken Gordon, Alyx ve Dr.Vance bu yaratıkların saldırısına uğrarlar. Dr.Vance yaratığın kendisini öldürmesi için kendi üzerine çeker ve yaratık tarafından öldürülür. D0g onları kurtarmaya yetişse de artık Dr.Vance öldürülmştür. Böylece Alyx’in babasının başında ağlaması ile oyun sona erer.

Oyunu indirmek için bilgisayarınıza Steam kurulu olmalıdır. İndirme sayfası için tıklayın!

Half Life 2 Episode Two

Sistem gereksinimleri: EN DÜŞÜK:1.7 GHz İşlemci, 512MB RAM, DirectX® 8.1 destekli Ekran Kartı (SSE desteği gerekir), Windows® 7(32/64-bit)/Vista/XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

ÖNERİLEN:Pentium 4 İşlemci (3.0GHz ya da daha iyisi), 1GB RAM, DirectX® 9 destekli Ekran Kartı, Windows® 7(32/64-bit)/Vista/XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Yazan: meto

Half Life 2 Episode Two YAPILAN YORUMLAR