Hamachi ikon

Hamachi 2.2.0.633

Hamachi – VPN Uygulaması

 

Hamachi , İnternet üzerinden güvenli ağların oluşturulmasına izin vererek, ağ kısıtlamalarıyla başa çıkmak için mücadele eden herkes için hayat kurtaran bir çözümdür.

Kullanımı kolay ortam

İlk kez başlatılması birkaç saniye sürer, ancak yalnızca Hamachi’nin daha sonra mevcut bir ağa bağlanmanıza veya kendi ağınızı oluşturmanıza izin vermek için gerekli olan tüm gerekli dosyaları yüklemesi gerektiği için.

Arayüz minimal ve kullanıcı dostudur. Özelliklerinin keyfini çıkarmaya başlamak için ekranın üst kısmındaki Güç düğmesine basmanız yeterlidir, Hamachi tüm ağ kayıt sürecini halleder. Başka bir deyişle, size yukarıda belirtilen iki şeyi yapmanıza, bir ağa katılmanıza veya bir ağ oluşturmanıza izin veren bir IP adresi atar.

Bir ağı yönetin veya birine bağlanın

Ana pencerede iki ana işlev görüntülenirken, ayarlar menüsüne ekranın üst kısmındaki seçenekler düğmesiyle erişilebilir. İster sunucu ister istemci olarak bir ağın parçası olduğunuzda, diğer üyelerle sohbet edebilir ve istemcileri yasaklayarak ağı yönetebilir veya yeni yöneticiler oluşturabilir, böylece yalnızca yetkili kişilerin ona erişebileceğinden emin olabilirsiniz.

Son olarak, sistem tepsisinde sessizce oturduğu ve ağın başka bir üyesinden bir mesaj almadığınız sürece sizi rahatsız etmediği için oldukça göze batmayan olduğunu bilmelisiniz.

Hamachi

 

 

Yazan: meto

Hamachi 2.2.0.633 YAPILAN YORUMLAR