Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Handy Backup ikon

Handy Backup 8.4.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Handy Backup – Yedekleme Programı

 

Handy Backup Standard, kullanıcılara önemli dosya ve klasörleri yedeklemek için kolay ve modern bir yaklaşım sunar. Acemi kullanıcılar için programın kullanımı çok kolaydır.

Handy Backup, aynı işlevleri sağlayan diğer ürünlere kıyasla gerçekten mükemmel değildir, ancak çoğunun aksine kullanım kolaylığı ve görev yapılandırması için bonus puanlar kazanır.

Ana penceresi, etkin yedekleme görevleri hakkında ayrıntılı bir görünüm ve bunların yürütülmesine ilişkin eksiksiz bir günlük sağlayan bölümlere ayrılmıştır ve ayrıca yaygın olarak kullanılan özelliklere hızlı erişim sunar.

Programın kullanıcı ara yüzü çok fazla ayrıntı ile zaman kaybettirmez. Pencerenin üstünde bir menü ve komut araç çubuğu bulunur. Yeni oluşturulan görevler ve ayrıntıları araç çubuğunun altındaki panellerde bulunur. Bir sihirbaz, yeni bir görev oluşturma sürecinde size yol gösterir.

Yedeklemek istediğiniz dosyaları hızla ekleyebilirsiniz. USB, CD veya DVD gibi harici cihazlar da dahil olmak üzere yedekleme konumunu seçebilirsiniz. Program hem sıkıştırma hem de şifreleme özellikleri ile birlikte gelir.

Programla ilgili tek sorun, iznimiz olmadan masaüstümüze simgeler yüklemesidir. Yine de, acemi kullanıcılar başlamak için yararlı ipuçları bulacaktır ve yerleşik Yardım özelliğinin tüm soruları yanıtlayacağından emin olabilirsiniz.

Özetle; bir yedekleme işlemi, hedefin seçilmesi (klasör, veritabanı, sistem kayıt defteri, vb.), Yedekleme türü ve faktörlerinin seçilmesi, sıkıştırma seviyesi ve şifreleme ile yapılır. Handy Backup’ı kullanmak, tam, artımlı veya farklı bir yedekleme yöntemi arasında seçim yapmak dışında, hiç bir zorluğu yoktur.

Daha ayrıntılı bir işlem gerektiren bir sunucuyu veya bir dizi dosyayı yedeklemek istiyorsanız,  olay gerçekleşmeden önce ve sonra üçüncü taraf uygulamaları çalıştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, uygulamanın, bir görevin sorunsuz bir şekilde tamamlanıp tamamlanmadığını veya herhangi bir hata olup olmadığını size bildiren e-posta bildirimleri göndermesini sağlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Handy Backup

 

 

 

Yazan: meto

Handy Backup 8.4.6 YAPILAN YORUMLAR