Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hasenat 6.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hasenat – Kuranı Kerim Araştırma Programı

 

Hasenat Kuranı Kerim Araştırma programı içerisinde kuran sözlüğü, sureler, tevsirler ve dualar ile beraber daha bir çok ayrıntıyı bulunduran en gelişmiş kuran programı.

Hasenat Kuranı Kerim Araştırma programı tüm bunların dışında sesli hatim özelliğine de sahiptir. Kuran konusunda eksiği olan bir çok kişi bu açığını bu program ile kolayca kapatacaktır. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmakla beraber, kullanımı son derece kolaydır. Ücretsiz olarak dağıtılan ve sürekli olarak geliştirilen bu programı sitemizden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli not : Hasenat kurulum programının içinde Hatim Ses paketi yoktur.

Hatim paketlerini indirmek için önce  programı indirin ve bilgisayarınıza kurun.
Hatim ses paketlerini indirmek için, programı indirdikten sonra, programın “Ayarlar” bölümünden “Hatim indir” bölümüne gidin ve oradan istediğiniz hatimi seçip “İndir” düğmesine basın. Programa yeni eklenen bir özellikle artık hatim paketlerini ayrı olarak indirmenize gerek yoktur. Program seçtiğiniz hatim paketini çalma esnasında indirir. Çalma esnasında bir defaya mahsus olarak indirilen ses dosyaları programın altına kaydedilir. Ve program bundan sonraki çalma işlemini kaydedilen dosyalardan yapar.

Görme engelli ziyaretçilerimiz lütfen buraya tıklayın.

 Hasenat

 

Yazan: meto

Hasenat 6.1 YAPILAN YORUMLAR
  • can
    3 sene önce

    son surum super

Program Videoları