Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HitmanPro 3.8.15.306

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HitmanPro –  Bilgisayar Virüs Koruma Programı

 

HitmanPro, bilgisayarınızdaki silinmesi zor virüsleri temizlemek için size kolaylık sağlar.

Her nasıl tedbir alırsanız alın, internet kullanan bir bilgisayar kullanıcısı iseniz eğer, mutlaka virüslere maruz kalırsınız. Elinizdeki virüs koruma programları mutlaka işinize yarıyor olsada, bazen yetersiz gelebiliyor. HitmanPro silmekte zorluk yaşadığınız bu tip virüslere, trojan, malware ve spyware gibi zararlı yazılımlara karşı etkili bir temizleme kolaylığı sağlıyor.

HitmanPro.Alert, sadece virüs silme amaçlı bir yazılım değildir. Aynı zamanda koruma özelliği olan bir program olarak, virüsün bilgisayarınıza girmesini önceden engeller. Program  özellikle bankacılık sektörüne karşı kullanılan en yeni trojan ve diğer casus yazılımları %99 üzerinde algılar. Ayrıca web kamerası üzerinden yapılan saldırıları engeller. Özellikle klavye vuruşlarını takip eden keylogger yazılımlarına karşı etkili bir koruma sağlayarak, kimlik bilgilerinizin güvenliğini de sağlar.

Programın kendine has şaşırtıcı özellikleri bulunuyor. Adeta suç mahallinde kriminal inceleme yapan program, sadece zararlı yazılımları bulmakla kalmayıp, onların davranışlarını ve diğer özelliklerini belirler. Böylece tanımladığı zararlı yazılımların bilgisayarınızaa nasıl zarar vermiş olabileceğini de saptar. Bunun dışında Cloud sistem kullanarak, Bitdefender ve Kaspersky Lab gibi diğer virüs laboratuarlarında, malware veritabanlarını inceleyerek kollektif bir zeka yapısı oluşturur.

Program ile tipik bir zararlı yazılım taraması 5 dakikadan az sürer. Zararlı yazılımlar ile zararsız uygulamaları ayırt edebilirsiniz, çünkü bu normal bir antivirüs yazılımından daha kısa sürecektir.  Aynı zamanda güvenilen uygulamalar kendi veritabanı ile sistem dosyalarının içeriğini doğrular. Böylece beyaz liste de yanlış alarmları engeller. Eğer bir malware sınıflandırmasından emin değilseniz,  VirusTotal ile sorgulayabilirsiniz.

HitmanPro.Alert

 

 

Yazan: meto

HitmanPro 3.8.15.306 BENZER İÇERİKLER
HitmanPro 3.8.15.306 YAPILAN YORUMLAR