Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Home Eye ikon

Home Eye 2.2.0

Please wait...

Home Eye  – Web Kamerasını Güvenlik Kamerası Yapma Programı

 

Home Eye, bilgisayarın web kamerasını güvenlik kamerasına çevirmek için kullanacağınız ücretsiz bir programdır. Program sayesinde ev veya iş yerinizi cep telefonundan izleyebilirsiniz.

Bir yedek telefon, tablet veya dizüstü var mı? Şimdi bu cihazlarınızın kameralarını dahi güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı bu program sayesinde, ev veya iş yerinizin güvenliğini sağlamanız oldukça kolay olacak.  DVR sistemlerine veya IP kameralar için bir kuruş ödemek zorunda kalmadan gerçek bir video izleme sistemi kurabileceksiniz. 

Akıllı telefonunuza veya bilgisayara programı yükleyin ve  app İzleme fonksiyonu açın. İşte hazır! Herhangi bir şüpheli hareketi tespit edilirse, program devreye girerek ortamın fotoğrafları çekerek aynı zamanda sireni devreye sokar.  Ayrıca kullandığınız telefonunuza bir bildirim gönderir. Uzaktan video akışına bağlı olması sayesinde tüm olan biteni siz de göreceksiniz.

Program,  Android ve Windows için tasarlanmıştır. Video gözetimi için, uygulama bir telefon kamerası veya bilgisayara bağlı bir web kamerası kullanır. Diğer cihaz, video akışını ilk cihazdan uzaktan görüntülemek için kullanılabilir. Böylece, cihazlarınız aşağıdaki cihazlar arasında çalışabilir. Örneğin: (Streamer -> Viewer): Telefon -> Telefon; PC -> Telefon; Telefon -> PC; PC -> PC.

Uygulama, cihazın kameradan aldığı video akışını analiz ederek izleme bölgesindeki hareketleri tespit edebiliyor. Detektörün hassasiyeti, video sinyalinin işleme frekansı ve tolerans değişkendir. Home Eye’ı esnek bir şekilde yapılandırmanıza izin verir, böylece küçük sapmalar (örneğin güneş parlaması) göz ardı edilir.

Home Eye

PROGRAM VİDEOSU

 

 

 

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Home Eye
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Home Eye 2.2.0 BENZER İÇERİKLER
Home Eye 2.2.0 YAPILAN YORUMLAR