Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hornil StylePix 2.0.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hornil StylePix  – Resim ve Grafik Düzenleme Programı

 

Hornil StylePix, basit bir anlatım ile photoshop gibi kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programı.

Boya fırçaları, çizim araçları, bulanıklaştırma, doygunluk ayarı, kırmızı göz düzeltme gibi inanılmaz düzenleme araçları ile, mükemmel resimler ve grafikler oluşturabilirsiniz. Kullanıcı dostu bu program ile artık tüm resimleri düzenlemek oldukça kolay olacak.

Tuval üzerine doğrudan metin ekleme ve metinleri düzenleme imkanı sağlar. Yazı boyutları, genişlikleri ve yazı karakterleri gibi tüm düzenleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Dikdörtgen bölge seçimi, kement alanı, dairesel alan, hızlı maske, katman, kanal seçimi ve renk ayarları gibi geniş özelliklerden faydalanmanızı sağlar.

Rotasyon, ölçekleme, saçılma ve renk efektleri gibi çeşitli seçeneklerden faydalanacağınız kullanıcı dostu bu yazılım, sizlere Photoshop’u aratmayacak kadar yetenekli ve ücretsizdir. Programı indirerek resim düzenlemek için ücretsiz olarak hemen kullanmaya başlayın.

Hornil StylePix

Yazan: meto

Hornil StylePix 2.0.1.0 YAPILAN YORUMLAR
 • Muhsin
  3 sene önce

  Gerçekten merak ettim hemen indirip denemek istiyorum. Resim düzenlemek için photoshop alternatifi olarak Artviewer kullanıyorum fakat daha profesyonel olsa da bir şey bulsam diyordum

 • Cavit
  3 sene önce

  Bu programla resimleri düzenleme kolaymı acaba. Photoshop programını kullanamıyorum

 • Kemal
  3 sene önce

  Photoshop pahallı bir program. Photoshop alternatifi bir program arıyordum. Teşekkürler.

Program Videoları