Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Hornil_StylePix_ikon-removebg-preview

Hornil StylePix 3.0.3.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Hornil StylePix – Resim Düzenleme Programı

 

Hornil StylePix, basit bir anlatım ile photoshop gibi kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programı. Boya fırçaları, çizim araçları, bulanıklaştırma ve daha pek çok özellikler sunar.

StylePix hafif tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile raster grafik editörü olarak tüm özelliklere sahiptir. Bununla beraber sıradan bir resim editörü değildir.  Dahili resim görüntüleyici ve toplu işlemci özellikleri ile hoşunuza gidecek ücretsiz bir programdır.

Fırça aracı, bulanıklık, keskinleştirmek, leke aracı ve kırmızı göz kaldırma aracına sahiptir. Metin aracı ile yazıp tuval üzerine doğrudan metin düzenleme imkanı sağlar. Bir metinde karakter dizesi nesne özelliklerini kaybetmeden değiştirilebilir. Ayrıca metinlere efekt vermek, karakter aralığı izleme, hizalama, kalın, italik, yazı tipi, boyutu ve genişlik oranı gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Metin aracı sadece en popüler dilleri değil aynı zamanda Arapça, Farsça, Tay, Hintçe, Tamilce, Yidiş dillerini de detekler.

Otomatik seçim, renk yelpazesi, dikdörtgen bölge, dairesel bölgeden, kement bölgesi, çok köşeli bölge, tabaka seçimi, kanal seçimi ve hızlı bir maske olarak kullanmanız gereken araçları sağlar. Photoshop kullanmak isteyenler program için ödeyecekleri ücreti bilirler. Oysa bu program ile photoshop ile yaptıklarınızın tamamına yakınını yapabilirsiniz. 

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Hornil StylePix

 

 

Yazan: meto

Hornil StylePix 3.0.3.0 YAPILAN YORUMLAR