Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
✔️Huawei Mate 30, 7 milyon sattı!

✔️Huawei Mate 30, 7 milyon sattı!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oylanmadı)
Loading...
Huawei Mate 30

Huawei Mate 30, 7 milyon sattı!

 

Bugün Huawei’nin Mediapad Pro tabletinin tanıtıldığı büyük bir etkinliği vardı. Açılışta, Huawei CEO’su Richard Yu, şirketin, Mate 20’ye kıyasla %75’lik büyük bir artış olan Mate 30 ailesinin 7 milyondan fazla telefonunu satmayı başardığını açıkladı.

Diğer Asya Pasifik pazarlarında bulunabilmesine rağmen, Huawei hala Mate 30 serisini ağırlıklı olarak Çin’de sunuyor. Bununla birlikte, ilk iki aydaki 7 milyon satış şirket için önemli bir başarı olarak kayıtlara geçti. Ayrıca şirketin içine düştüğü durum göz önüne alındığında kesinlikle bir başarı hikayesi olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce yaşadığı ABD ile yaşadığı ticari gerilmeden sonra gündemden düşmeyen Huawei çıktığı ilk günden bu yana istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmesiyle öne çıkıyor.

Mate 30 cep telefonlarının bu kadar başarılı olmasının iki önemli nedeni var. Ekim ayının başlarında yaptığımız incelemede ortaya koyduğumuz gibi, Çin’deki birçok insan, Huawei cihazlarına geçiş yapıyor. Gurur ve vatanseverlik duygusu öne çıkıyor. Çok çeşitli fiyat etiketleriyle birlikte, çeşitli bellek depolama alanı ve Pro özelliklerine bağlı olarak, her zevke uygun bir Mate 30 amiral gemisi bulunuyor. Herkesin ihtiyacına uygun bir telefon olmayı başarıyor.

Huawei Mate 30

✔️Huawei Mate 30, 7 milyon sattı! YAPILAN YORUMLAR