Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
HyperCam5 ikon

HyperCam 6.1.2006.05

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

HyperCam – Ekran Kayıt Programı

 

HyperCam, ekranımızda olan her şeyi kaydetme olanağına sahip olacağımız çok kullanışlı bir yazılım dır. Kayıt düğmesine tıklar basmaz, yazılım gerçekleşen her şeyi AVI formatında kaydetmeye özen gösterecek ve ses kaydetmemize izin verecektir. Bu, bir video yayını kaydetmek veya diğer birçok eylem için çok kullanışlı olabilir.

Program, video eğitimleri ile ilgili videoları kolaylıkla oluşturmanıza yardımcı olan hafif bir masaüstü yakalama programı olarak kabul edilebilir. Çıktı dosyaları, her medya oynatıcı tarafından açılabilen AVI klipleridir.

Video dosyasının boyutunu optimize etmek için, program tüm ekranı, bir pencereyi kaydedecek şekilde yapılandırılabilir veya üzerinde çalıştığınız tam alanı seçebilirsiniz. Çerçeve, belirli eylemleri veya görevleri vurgulamak için kayıt sırasında hareket ettirilebilir. Kaydı başlatmak veya duraklatmak gibi ana eylemler için uygulama, kısayol tuşlarını ve klavye kombinasyonlarını tanımlamanıza izin verir.

Uygulama, bilgisayardan veya mikrofondan ses kayıt özelliği sayesinde sunumlar için iyi bir araçtır. Bu seçenekle, yaptığınız anda her eylemi gerçekten açıklayabilirsiniz.

Sesinizi kaydetmek istemiyor ancak yine de görüntüleri izleyiciye açıklamanız gerekiyorsa Ekran notlarını kullanabilirsiniz. Bunlar uygulamaya dahil edilmiştir ve masaüstünün herhangi bir bölümüne yorum yapmanıza izin verir. Bu araç çok esnektir ve notun her yönünü özelleştirmenize olanak tanır: yazı tipi, boyut, ekran konumu, arka plan rengi ve çerçeve rengi. Dahası, bir notu görüntülemek için bir kısayol tuşu, notu gizlemek için bir zamanlayıcı ve notun içeriğine önceden ayarlanmış öğeler eklemek için bir makro ayarlayabilirsiniz.

Mükemmel ekran yakalayıcı olan bu yazılım, kullanıcının ses veya video kalitesi gibi çeşitli önemli yönlerini yapılandırmasına izin verir, ancak birçok gelişmiş kullanıcının gerektirebileceği kadar ayrıntılı değildir. Program,  bir oyunu oynarken veya  bir web kamerası sohbeti yaparken bu faaliyetleri kayıt etmenizi kolaylıkla sağlar.

HyperCam’in penceresi çok açık ve açıklayıcıdır ve içinde bir uygulama, tam ekran veya belirli bir alanı kaydetmek isteyip istemediğimize bağlı olarak üç çalışma modu seçebileceğiz. Ve elbette, FPS ve ses kalitesini istediğimiz zaman yapılandırabileceğiz. Ayrıca, video sırasında belirli bir anı hatırlamak veya önemli bir şeyi unutmadığınızdan emin olmak için istediğiniz kadar çok not eklersiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

HyperCam

 

 

Yazan: meto

HyperCam 6.1.2006.05 YAPILAN YORUMLAR

 • Əlibaba
  3 sene önce

  Açmır telefon

  • meto
   3 sene önce

   Bu sadece ekran kayıt programı. Telefon açmaz