Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HyperSnap 8.16.16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HyperSnap  – Ekran Görüntüsü Yakalama Programı

 

HyperSnap,  windows işletim sistemi kullandığınız bilgisayarınızdan ekran görüntüsü resimleri çekebileceğiniz bir yazılımdır.

HyperSnap ile, yakaladığınız mükemmel ekran görüntülerine metinler ekleyebilirsiniz. Programın esas kullanım amacına baktığımızda, uzak yardım, online dersler, eğitim, oyun tanıtımı, program tanıtımı, sunum, pazarlama, web yardımı ve çok daha fazla alanlarda kullanılabilir. Ayrıca çektiğiniz ekran görüntüleri üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz bir çok ekran yakalama yazılımı ile karşılaştırdığımızda, kendi içindeki dahili grafik editörü ile avantaj sağlama özelliği bulunuyor. Sıradan ve ücretsiz diğer yazılımlara göre içinde bulundurduğu resim editörü sayesinde, çektiğiniz ekran resimlerinde tam özellikler ile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ekran resmini çekmek için, resmini çekeceğiniz bir alanın ölçüsünü kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Resim üzerinde rütuşlama, renk düzenleme, tonlama, çizim düzenlemesi ve çok daha fazlasını yaparsınız. Sadece masaüstü resimleri ile sınırlı olmamakla beraber, diğer mevcut resimleriniz üzerinde düzenlemeler yapmanıza da izin verir. Diğer ücretsiz alternatif muadil yazılımlar ile karşılaştırarak, ücret karşılığında alma konusunu değerlendirebilirsiniz.

64 bit indir

hypersnap

Özellikler:

Görüntü, herhangi bir şekilde veya boyutta, ekrandaki herhangi bir yerden veya birden fazla monitörden yakalanır.
Yeni ve güçlü görüntü yakalama, düzenleme, açıklama ve manipülasyon araçları. Resimler üzerine çizilmiş nesneler artık seçilebilir, düzenlenebilir, gösterilebilir ve gizlenebilir, taşınabilir, silinebilir. Yeni bir yerel dosya formatı, daha sonra düzenlemek üzere çizilen nesneleri kaydeder veya standart bir görüntüyü kaydeder ve nesnenin üzerine kalıcı olarak “basılmasını” sağlar.

NOT: TextSnap artık hızlandırılmış grafik kullanan veya Windows 8 altında çalışan yeni programlar için desteklenmemektedir. TextSnap ™ özelliği, ekranın hemen her yerinden düzenlenebilir metni yakalamak için kullanılır. MS Excel’e kolay yapıştırma için sekmeyle ayrılmış verileri de yakalayabilir. Açılır menüleri ve kısayol tuşlu veya gecikmeli yakalama içeren listeleri yakalayın. Görüntü damgaları, çerçeveler, alt gölge, serbest el yakalama, FTP sunucusu yükler, daha fazlası.

Otomatik renk değişimi
Dikdörtgen olmayan pencere yakalama.
Button Capture – düzinelerce düğmeyi tutturmak ve belgelemek isteyen profesyonel teknik yazarlar için mükemmel!
Otomatik kaydırır ve aynı anda uzun web sayfalarını ve diğerlerini yakalar.
Çekimlerinizi otomatik olarak grafik dosyalarına kaydeder.
Etkin resim görüntüleyici, format dönüştürücü (20’den fazla resim formatı desteklenir) olarak iki katına çıkar.
Tamamen özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü.
Menüleri ve araç çubuklarını istediğiniz şekilde yeniden düzenleyin.
İstediğiniz klavye kısayollarını atayın, anlık araç çubukları oluşturmak için menüleri ayırın.
HyperSnap’i sesli komutlarla kontrol edin!
Genişletilmiş Pencere Yakalama işlevi, bir pencereyi yakalamadan önce ekrandan çok daha büyük olacak şekilde yeniden boyutlandırır – hızlı bir adımda, otomatik kaydırma yapılmaz.

 

Yazan: meto

HyperSnap 8.16.16 YAPILAN YORUMLAR
  • Hüseyin
    3 sene önce

    Konu sadece ekran yakalamak ile alakalı ise windows8 ve 10 sürümünün dahili yakalama aracı oldukça işlevseldir.

  • Osman
    3 sene önce

    Bu da neymiş böyle bir bakak

Program Videoları