Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Icecream Video Editor ikon

Icecream Video Editor 2.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Icecream Video Editor – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

Icecream Video Editor, video düzenlemek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir video editör’dür. Gelişmiş video düzenleme programları içerisinde bulunan pek çok özelliğe sahiptir.

Kullanım kolaylığı ve her tür kullanıcının hem mevcut videoların düzenlemesi hem de sıfırdan yenilerini oluşturması için olanak tanıyan bir programdır. GUI’si biraz tanıdık bir düzene sahip olsa da (bu türdeki diğer uygulamaların çoğuna çok benzer), Basit menüleri içinde özenle yerleştirilmiş birçok güçlü video düzenleme özelliğine sahiptir.

Yeni başlayanlar için, kullanıcıların videoları ve fotoğrafları bir araya getirmesine olanak tanıyan zaman çizelgesi işlevine sahip, çalışması kolay bir çalışma ortaya koyuyor. Dahası, kullanıcılar projelerine ses müzikleri, hatta seslendirme ve metin başlıkları ekleyebilir. Programın temel özelliklerinden bir diğeri de video kırpma işlevidir. Yardımıyla, kullanıcılar videoları yaratıcı bir şekilde düzenleyebilir ve kırparak yüksek düzeyde özelleştirme sağlayabilir.

Ayrıca uygulama, kullanıcıların videolarının hızını değiştirmelerine (video oynatma oranlarını hızlandırabilir veya yavaşlatabilirler), eklenen klipleri veya fotoğrafları döndürüp çevirmelerine ve çıktı dosyasının video kalitesini belirlemelerine olanak tanır. Bununla beraber, videolar için benzersiz ve profesyonel anlamda düzenlemeye yardımcı olacak 15 farklı sahne geçiş efektlerini getiriyor.

Ayar sesi, geçiş efektleri ve video kalitesi gibi çok çeşitli parametreleri özelleştirme yeteneğinin yanı sıra, uygulama aynı zamanda bir dizi düzgün görünümlü filtreye de sahiptir. Elbette, uygulama, herkesin birden çok projeyle verimli bir şekilde çalışmasını çok kolaylaştıran yerleşik bir proje yöneticisine sahiptir. Kullanıcıların videolarını yalnızca birkaç fare tıklamasıyla YouTube, Dropbox ve hatta Google Drive’a yüklemelerine olanak tanıdığını ayrıca söylememiz gerekiyor.

VirusTotal tarama sonuçları için buraya tıklayın!

Icecream Video Editor

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

Icecream Video Editor 2.7 YAPILAN YORUMLAR