Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ICQ ikon

ICQ 23.2.0 Build 48119

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

ICQ – Görüntülü İletişim ve Sohbet Programı

 

ICQ, görüntülü ve sesli iletişim programları olarak bilinen en eskilerindendir. Uzun bir aradan sonra yeniden popüler olma yolunda ilerliyor.

Hızlı gelişen internet ve yazılım teknolojisi ile birlikte bu alanda geliştirilen bir çok yazılım oldu. Hatta popüleritesi ICQ’dan daha ileri düzeyde ve milyonlarca kullanıcıya sahip olanlar var. ICQ bu alandaki rekabette, diğer hızlı gelişen sohbet araçlarından geri kalmayacak şekilde kendini yenilemeyi başarabildi.

Bugün ülkemizde bilinirliği ve popüleritesi en yüksek olduğunu düşündüğümüz diğer sohbet araçları gibi aynı işlevselliklere sahip bir yazılımdır. Sesli ve görüntülü sohbet edebilir, dosya ve fotoğraf gönderebilir, anlık metin mesajlar gönderebilirsiniz. Tabi ki karşı taraf bilgisayarlarda bu yazılımın kurulu olması gerekiyor.Çeşitli arka plan renkleri ve tema desteği ile kişiselleştirilebilir olma özelliğine sahip bu yazılım ile, Sosyal ağlardaki arkadaşlarınıza bağlanarak sohbet edebilirsiniz. Ayrıca Sohbet penceresinden fotoğraf, ses, video ve diğer dosya türlerini hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ücretsiz kullanabileceğiniz yazılımın diğer işletim sistemleri ve mobil cihazlarla çalışan sürümleri de mevcuttur.Kendini yenileyerek uzun zamandır geride kaldığı iletişim platformuna, yeniden popüler olma yolunda hızlı bir atılım yapan bu efsane iletişim programını indirip kullanmak ücretsizdir. Programın yapabildiği şeyler, diğer iletişim programlarından kesinlikle daha aşağı değil fakat tek dezavantajı, programın Türkçe sürümünün olmamasıdır. Yine de az bir ingilizce ile çok zorlanmadan kullanabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

ICQ

Özellikleri:
 Ruh halinizi ifade eden oldukça neşeli simgeler.
 Grup sohbetleri.
 Görüntülü sohbet
 Ücretsiz çağrılar
 Dosya aktarımı

 

 

Yazan: meto

ICQ 23.2.0 Build 48119 BENZER İÇERİKLER
ICQ 23.2.0 Build 48119 YAPILAN YORUMLAR