Hızlı Arama Robotu
IDrive ikon

IDrive for Mac 3.5.10.26

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

IDrive for Mac – Yedekleme ve Senkronizasyon Programı

 

IDrive for Mac, akıllı telefon işletim sistemleri ile bilgisayar veya diğer aygıtlar arasında senkronizasyon yolu ile dosyalarınızı ve verileri yedeklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Bu yazılım sayesinde iDrive hesabı açarak, tek bir hesapla tüm  bilgisayarlarınıza  sınırsız olarak kurabilirsiniz. Farklı bilgisayarlarınızda farklı oturumlar açarak  kurulduğu bilgisayarda benzersiz klasörler oluştırabilirsiniz. Facebook, Instagram veya diğer fotoğraflarınız, dosyalarınızı, Outlook dosyalarıını, QuickBooks, ve MS Excel gibi açık / kilitli dosyaları, güvenilir bir şekilde yedeklemenizi gerçekleştirir. Facebook, Twitter ve e-posta yoluyla dosya ve klasörleri paylaşma imkanı sağlar.

Daha sonra kullandığınız cihazın web tarayıcısından bütün yedeklerinizi görebilir veya yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu sistem, 50Gb’a kadar depolama alanı sağlamaktadır. Sayfamızdan Android, iOS ve Mac sürümlerini de indirebilirsiniz.VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:

Çoklu Cihaz Yedekleme: Tek bir hesap ile PC’ler, Mac’ler, iPhone’lar, iPad’ler ve Android cihazlar için sınırsız yedekleme yapabilirsiniz.
IDrive Express: Bant genişliği kullanarak fiziksel depolama alanı üzerinde hızlı olarak bir haftadan en az 3 TB’a kadar veri almak mümkün olacak.
Wi-Fi ile Hibrid Yedekleme: Hızlı yedekleme ve geri yüklme ile önemli dosyalarınızın tümünü güvenli olarak yerel depolama alanı üzerinde saklayabilirsiniz.
Bilgisayarları Yönetme: Uzak bilgisayarlarda Web tabanlı konsol veri yedekleme, geri yükleme, uygulama ayarları gibi eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Güvenlik ve Gizlilik: Sunuculara gönderdiğiniz verileri 256 bit AES şifreleme ile güvenlik altına alırsınız.
Online Dosya Sync: Bu programı kullanarak, dosya ve klasörleri tüm cihazlarda gerçek zamanlı olarak senkronize edebilirsiniz.
Facebook, ınstagram gibi sosyal paylaşım sitelerindeki fotoğraf yada belgelerinizi saklayabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

IDrive for Mac 3.5.10.26 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version