Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Image Cartoonizer Premium

Image Cartoonizer Premium – Resimlere Çizgi Film Efekti Ekleme

 

İmage Cartoonizer Premium, resimlere çizgi film efekti eklemek için kullanacağınız ve bu işi kolaylaştıran bir programdır.

Sevdikleriniz veya en iyi arkadaşlarınız için doğum günü hediyesi konusunda fikirleriniz tükendiyse, işte size yeni bir tane: En sevdiğiniz resmin çizgi film versiyonunu birlikte oluşturabilirsiniz. Image Cartoonizer Premium’u kullanabilir, ardından sanatsal resminizi yazdırabilir veya e-posta ile gönderebilir ve tepkiyi bekleyebilirsiniz – iyi bir izlenim bırakmak zorundasınız.

Uygulama sezgisel ve kullanıcı dostu bir yazılım çözümü ile birlikte gelir, böylece bilgisayar acemileri bile hızlı bir şekilde iplerini öğrenebilir ve harika sonuçlar yaratabilir.

Temel olarak, bir görüntü (JPEG, PNG veya GIF olsun) yüklemeniz ve programın içerisinde sunulan sayısız efekt ve çerçeveden birini uygulamanız gerekir.

Ek olarak, biraz eğlenmek istiyorsanız, fotoğrafınızı güneş gözlüğü, kulaklık, fiyonk, sakal, bıyık, pipo veya çeşitli şapka türleri gibi eğlenceli küçük resimlerle damgalayabilirsiniz. Bir kişinin fotoğrafını geliştirmek istiyorsanız, eğlenceli bir görünüm elde etmek için gözlerini, ağzını ve saç kesimini de değiştirebilirsiniz.

Daha zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, resminizi gerçekten öne çıkarabilecek birçok çerçeveden birini deneyebilirsiniz – aynı sonucu, dahil edilen bazı efektlerle de elde edebilirsiniz, bu nedenle bunları da denediğinizden emin olun. .

Image Cartoonizer Premium, görüntünün yalnızca en önemli veya ilginç kısmını tutmak için kaynak resmi kırpmak için de kullanılabilir. Renkleri ayarlamanın yanı sıra grafik dosyasının parlaklığını ve kontrastını da değiştirebilirsiniz. Programın fiyatı haftalık 3,99$  aylık 5,99$’dır.

 

image cartoonizer premium

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Image Cartoonizer Premium - Resimlere Çizgi Film Efekti Ekleme
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Image Cartoonizer Premium YAPILAN YORUMLAR