Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Image Tuner ikon

Image Tuner 6.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Image Tuner – Toplu Resim  Boyutlandırma Programı

 

Image Tuner, ücretsiz bir toplu resim boyutlandırma programı. Resimleri adlandırma ve resimleri dönüştürme özelliklerine sahiptir.

Dijital olarak çektiğiniz fotoğrafları mutlaka dijital ortamlarda veya taşınabilir aygıtlarda saklıyorsunuzdur. Çoğunlukla farklı ortamlarda ve mekanlarda çektiğiniz resimleri arşivlerde karman çorman bir şekilde sakladığınızı düşünürsek, bunlara topluca bir çeki düzen vermenin zamanının geldiğini söyleyebiliriz.

Bu program görüntüleri toplu modunda yeniden adlandırmanıza, yeniden boyutlandırmanıza ve dönüştürmenize olanak tanır. En popüler resim formatları arasında dönüştürme yapabilir, ad şablonlarını ve dosya uzantılarını kullanarak görüntüleri yeniden adlandırabilirsiniz.

Image Tuner ile, bu resimleri toplu olarak düzenlemek oldukça kolay olacak. Onları yeniden adlandırma ve dönüştürmek için bir iki tıklama yeter. Ayrıca, resimleri boyutlandırma gereken yüklemeler için, yeniden boyutlandırmak gerekir. Özellikle profil resimleri oluşturmak yada bu resimler web sitelerine gömmek için, kullanım alanından tasarruf etmek adına resimleri küçültmek gerekebilir. Bu program ile resimleri toplu olarak küçültmek son derece kolaydır. Hemen indirip kullanmaya başalayın.

Image Tuner

Özellikler:

Yerleşik şablonları kullanarak fotoğraflarınızı toplu modda yeniden boyutlandırma
Toplu modda birden fazla resmi yeniden adlandırın
Aynı anda birden fazla fotoğrafa logonuzu veya diğer filigranınızı ekleyin
Çeşitli ayarları kullanarak görüntü formatları arasında dönüştürme
Fotoğraflarınızı çevirin, çevirin, keskinleştirin, renklendirin, yuvarlaklaştırın
EXIF ve diğer bilgileri dijital resimlerden kaldırın
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32 ve 64) desteği

 

Yazan: meto

Image Tuner 6.7 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları