Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ImBatch ikon

ImBatch 7.5.0

ImBatch  – Toplu Görüntü Düzenleme Programı 🎞

 

ImBatch, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir toplu görüntü düzenleme yazılımı. ImBatch ile en karmaşık görüntülü düzenleme işlerini bile kolayca yapabilirsiniz.

“Görüntü düzenleme” dediğimizde; genellikle aklımıza gelenler, görüntü döndürme, kırpma, ekleme, fligran ekleme, boyutlandırma, etiketleme ve dönüştürme işlemleridir. Program, bu saydığımız tüm işlevsellikleri kullanabileceğiniz bir programdır.

Ayrıca  farklı görüntü düzenleme görevlerini birleştirerek,  kendi benzersiz görüntü düzenleme projelerinin tasarımını da sağlar. Gelişmiş arayüzü ve kullanım kolaylığı ile öne çıkmaktadır. Yazılım bir çok alternatif programlara göre ücretsiz olma avantajı sağlamaktadır. Fotoğraflarınızı yada çeşitli resimleri düzenlemek için, bu yazılımı sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Desteklediği formatlar: BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:

 Toplu düzenleme
 Yeniden boyutlandırma.
 Resimleri döndürme
 Resim köşelerini düzenleme
 Renk düzenleme ve dönüştürme
 Fligran ekleme
 Facebook’ta yayınlama
 Beyaz dengesi ve parlaklık renk ayarları
 Mozaik ve kolajlama
 FTP ile transfer etme

DCRaw eklentileri:
Camera RAW CRW, CR2, DNG, NEF, RAW, RAF, X3F, ORF, BAV, MRW, DCR, BAY, PEF, TIFF, TIF, SR2, ARW, KDC, MEF, 3FR, K25, ERF, CAM, CS1, DC2, DCS, FFF, MDC, MOS, NRW, PTX, PXN, RDC, RW2, RWL, IIQ, SRW

 

 

Yazan: meto

ImBatch 7.5.0 YAPILAN YORUMLAR