Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PhotoZoom 8.0.6

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

PhotoZoom  – Yüksek Çözünürlükte Fotoğraf Büyütme Programı

 

PhotoZoom, fotoğrafları yüksek çözünürlük kalitesinde zoom yapmak için kullanacağınız, fotoğraf büyütme programı.

Program, temiz kenarları, keskinliği ve ince ayrıntıları korumaya yarayan benzersiz, ödüllü bir görüntü yeniden boyutlandırma teknolojisi olan S-Spline Max ile donatılmıştır.

Gürültülü olsa bile, sıkıştırılmış orijinaller başarıyla büyütülebilir. Normal olarak, gürültü ve JPEG sıkıştırma eserleri, büyütme sırasında rahatsız edici bir şekilde görünür hale gelir. Program içerisinde bu çarpıklıkları gidermek için araçlar bulacaksınız. Bu konuda programın ortaya koyabildiği ayrıntı miktarına hayran kalacaksınız.

Bu programın kullanımı son derece kolaydır ve önceden tanımlanmış çeşitli ayarlarla birlikte gelir. Bu ayarlar ayrıca manuel olarak da ayarlanabilir. Hatta kendi yeniden boyutlandırma profillerinizi bile bir araya getirebilirsiniz. En çok kullandığınız yeniden boyutlandırma yönteminin ve tek bir tıklamayla seçilebileceksiniz. Sık sık aynı ayarları kullandığınızda, profilleri yeniden boyutlandırmak iş akışınızı kolaylaştıracaktır.

Toplu işlemle tek seferde büyük miktarlarda görüntüyü yeniden boyutlandırabilirsiniz. Çoklu işlemci desteği ve PhotoZoom’un içerdiği geliştirilmiş GPU hızlandırması, işlem süresinin kısalmasını sağlar.

PhotoZoom, hem bağımsız bir uygulama hem de Adobe® Photoshop®, Adobe® Photoshop® Elements, Corel® PHOTO-PAINT ve Corel® PaintShop Pro gibi çeşitli ana programlar için bir eklenti olarak çalışır. Ayrıca, Adobe® Lightroom® ile tamamen entegredir!

Hem baskı hem de ekran amaçları için optimize edilmiş olan bu program, görüntüleri mümkün olan en yüksek kalitede yeniden boyutlandırmak isteyen herkes için mutlak bir zorunluluktur. Deneme sürümü olan bu programın € 59.00’dan, € 159.00’ya kadar fiyat seçenekleri bulunuyor.

 

PhotoZoom

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

Hızlı ve kolay bir şekilde görüntü genişlemeleri yaparsınız
Kristal parlaklığında posterler ve ayrıntılı pozlamalar için fotoğraflarınızı ayarlarsınız
İnanılmaz ayrıntıda büyüleyici geniş çekimler oluşturursunuz
Parmaklarınızın ucunda etkileyici ve jilet gibi keskin genişlemeler elde edersiniz.
Çok yönlü özellikler ve kolay kullanım
Muhteşeme yakın çekimler için ideal!
Akıllı telefonlar, iPad veya internet görüntüleri için ideal
Bölüm büyütmeleri için ideal
Son derece sezgisel ve kolay kullanım

 

 

Program Videoları