Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

3D Live Pool 2.70

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

3D Live Pool, size saatlerce eğlendirecek eğlenceli ve gerçekçi bir masaüstü 3 boyutlu bilardo oyunudur.

Oyunun 10 farklı türü bulunuyor ve istediğiniz türlü oynayabilirsiniz. 3 top, 8 top, 9 top ve 15 top gibi. Bir oyunu seçtikten sonra, sizin seçiminize bağlı diğer seçenekleri seçebilirsiniz. Örneğin, 8-top seçerek bilgisayar, rakip, isim ve zorluk ayarlamak yerine başka bir oyuncuya karşı oynayabilirsiniz.

Oyun türünü seçmek zevkinize kalmış. Yani dilediğinizde bilgisayara karşı, dilediğinizde ağ üzerinde ki rakip bir oyuncuyu seçerek ona karşı oynayabilirsiniz. Bu arada zorluk derecelerini kendinize göre ayarlayarak becerinizi sınayabilirsiniz.

Oyunun beş farklı zorluk seviyesi olduğunu belirtmek isteriz. Oyunda ki top ve vuruş sesleri oldukça gerçekçi olarak, sizlere gerçek bir bilardo oyunu oynuyormuş gibi hava verebilir. Oyunu oynarken, oyunda ki kazanç ve kayıpları da ekranda görebilirsiniz.

3D Live Pool,  sizlere gerçek bir masaüstü bilardo heyecanı sağlamaya yetecek bir oyundur. Diğerlerine göre üstün özelliklere sahip olması, bu oyunun ücretli olarak dağıtılmasının sebebidir. Oyunu çok kısa oynayabildik. Çünkü tek oyunluk bir sınırlaması bulunuyor. Fakat muhteşem olduğunu söylemek isteriz. Demo olarak indirip, dilerseniz full sürümünü satın alabilirsiniz.

3D Live Pool