Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AdBlock Master 1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

AdBlock Master  – Tarayıcı Reklamlarını Engelleme Programı

 

AdBlock Master, tarayıcılar tarafından yüklenen ticari reklamları engellemek için filtreleme programı.

Tarayıcılara yerleşen ve kaldırılması zor reklamlar aslında bir nevi virüs gibi yapışır. Bu tür reklamlar, İnternet’ten program indirme ve kurma sonucunda bir çok kişinin başına gelmiş ve onları rahatsız etmiştir. Daha sonra reklam virüslerini kaldırmak yada bu tür reklam yazılımlarını kaldırmak için, çeşitli programlar ve yöntemler kullanılmak zorunda kalınmıştır.

AdBlock Master, bir reklam yazılımı kaldırma programı değildir. Bu program işi daha başından çözer. Program aynı zamanda Google ve Youtube reklamlarını engelleme özelliğine de sahiptir. Böylece internet kullanım trafiği konusunda %50 oranında tasarruf sağlar. Kısacası tarayıcı hızınızda bir artış sağlar. Bu da sizin daha rahat sörf yapmanıza olanak sağlar.

Program ücretsiz ve kullanımı son derece kolaydır. Programı kurduktan sonra hiç bir ek ayar yapmanız gerekmez. Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera ve Netscape gibi tüm popüler tarayıcılar ile uyumlu çalışmaktadır. İstenmeyen reklamları engellemek için bu programı hemen indirip bilgisayarınıza kurun.

AdBlock Master

PROGRAM VİDEOSU

 

 

Program Videoları