Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Vegas Pro 19.0 Build 532

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Vegas Pro – Video Düzenleme Programı

 

VEGAS Pro, video prodüksiyonunuzu hiç olmadığı kadar verimli hale getirmek için tasarlandı.

Birden fazla iç içe zaman çizelgesini, endüstri lideri HDR düzenleme araçlarını ve kullanımı kolay, ancak güçlü bir renk derecelendirme iş akışını keşfedin. 30’dan fazla yeni özellik ile birlikte video prodüksiyonunuzu güçlendirecek kapsamlı iş akışı geliştirmeleri sunar.

Vegas Pro, MAGIX Software tarafından satılan ve başlangıçta Sonic Foundry tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımıdır. 2003 yılında, Vegas ürün serisini “Sony Vegas” olarak değiştiren Sony tarafından satın alındı. 2016 yılında, Vegas MAGIX tarafından satın alındı ve orijinal unvanı Vegas Pro’yu tekrar markalaştırdı.

Şimdi video düzenleme için gerekli tüm araçları sunan, çok kanallı seslerin kaydedilmesi, düzenlenmesi ve karıştırılması ve ayrıca DVD’ye akış veya çıkış için çeşitli formatlara dönüştürülmesi için gerekli tüm araçları sunan bir yazılım olarak güncellendi. Zorlu görevleri verimli bir şekilde gerçekleştirmek için yapay zeka destekli düzenleme özelliğine sahiptir.

VEGAS Creative Software tarafından yayınlanan sürüm, şirkete göre, kapsamlı iş akışı iyileştirmeleri ve yenilikçi yaratıcı araçlar sunan, video prodüksiyonunu güçlendiren yüksek performanslı video düzenlemede yeni bir dönüm noktasıdır. Video düzenlemeyi her zamankinden daha hızlı hale getiren ve tamamen yeni yaratıcı olanaklar sunan 30’dan fazla yeni özelliğe kavuşmuştur. En büyük dezavantajı ise, bu programı kullanmak için az da olsa bir eğitim gerekmesidir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Vegas Pro