Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon1

Free Backup Software 1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Free Backup Software – Ücretsiz Yedekleme Yazılımı

 

Free Backup Software, Dizüstü bilgisayarların ve diğer cihazların sabit disklerinde bulunan veri, görüntü, resim, film, ses ve dosyalar için yedekleme yapmak amacı ile  geliştirilmiş bir programdır.

Böyle bir yedekleme çözümü arıyorsanız, Ücretsiz Yedekleme Yazılımını düşünün. Bu araç, sizin için önemli olan tüm verileri sabit disklere, çevrimiçi veya seçtiğiniz herhangi bir depolama aygıtına kaydetmede etkilidir. Kullanıcı aslında bu aracı kullanarak verilerin birkaç kopyasını oluşturabilir ve bunları çeşitli konumlara kaydedebilir. Ücretsiz Yedekleme Yazılımı hem kişisel hem de profesyonel gereksinimler için kullanılabilir ve herkesin talimatları yerine getirmesi oldukça basittir.

Dosyalar sıkıştırılabilir ve herhangi bir hedefe kaydedilebilir ve herhangi bir aksaklık olmadan daha sonraki bir tarihte erişilebilir. Kullanıcılar belirli dosyalar ve klasörler veya tüm sabit disk için yedekleme dosyaları oluşturabilirler. Kullanıcının önemli dosyaları kolay bir şekilde yönetmesini sağlayan basit bir yazılımdır. Acemiler bile çok değerli verileri korumak için bu Ücretsiz Yedekleme Yazılımını kullanabilir. Özellikle Windows sürümleri için tasarlanmıştır ve basit bir kullanıcı arabirimine sahiptir.Programın kolaylığı, kullanıcıların uzun bir listeden herhangi bir dili seçmesine ve ilgili yedek dosyaları oluşturmasına olanak tanıyan esnekliğinde yatmaktadır. Her kullanıcı acil bir durumda sistemin hafızasında bulunan her şeyin önemli olmadığını kabul eder. Bu nedenle, bu yazılım bu gibi durumlarda oldukça kullanışlıdır. Kullanıcı kopyalanan yedek dosyalarını kontrol edebilir ve herhangi bir değişiklik yapabilir. Kayıp verilerin alınması için harcanan zaman da çok daha azdır, bu da onu daha da iyi hale getirir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Free Backup Software