Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Wise Anti Malware ikon

Wise Anti Malware 2.2.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Wise Anti Malware – Zararlı Yazılım Temizleme Aracı

 

Wise Anti Malware, tehditleri bilgisayarınızdan uzak tutmanıza ve en yüksek performansta çalışmasını sağlamanıza olanak tanıyan bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı ve sistem optimizasyon aracı.

Wise Anti Malware , bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı taramak için ve aynı zamanda en yüksek performansta çalışmasını sağlayacak bir güvenlik çözümü sunmayı vaat ediyor. Kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan bu uygulama, potansiyel olarak tehlikeli içeriği tespit etmeyi amaçlayarak ana bilgisayarın hızlı, tam ve özel analizini çalıştırabilir.

Kötü amaçlı yazılımları tespit etmek

Bilgisayarınızın güvenlik durumunu görebileceğiniz, gerçek zamanlı koruma özelliğini açıp kapatabileceğiniz ve son analizin tarih ve saatini görüntüleyebileceğiniz bir ana pencereye sahiptir.

Hızlı tarama, bellek, yüklü programlar, kritik alanlar, kayıt defteri, yüklü sürücüler, başlangıç ​​öğeleri ve geçici klasörler gibi sistemin birkaç önemli bölümüne göz atar. Öte yandan, tam bir tarama bilgisayardaki tüm dosyaları hedefler, bu nedenle tamamlanması daha uzun sürer.

Daha önce bahsedilen tarama yöntemlerinden biraz farklı olan hızlı kontrol, gizlilik koruması, reklam yazılımı, geçici dosyalar, kayıt defteri girdileri veya tarayıcı önbelleği ile ilgili sorunları tanımlayabilir.

Bilgisayar bakımını çalıştırma

Wise Anti Malware yalnızca kötü amaçlı yazılımları bulmak ve kaldırmak için geliştirilmedi. Aslında, sistemi güvenli bir şekilde temizlemeye adanmış bir bölümle birlikte gelir.

Dosya parçaları, geçici ve eski veriler, günlük dosyaları ve önbellek, kısayollar ve tarayıcıya özel öğeler (geçmiş, tanımlama bilgileri, otomatik tamamlama öğeleri ve saklanan parolalar) ile ilgilenmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca, verilerden ödün vermeden kayıt defteri temizleme özelliğini çalıştırmanıza olanak tanır. Dahası, uygulama, açılır reklam uygulamalarını ve reklam kısayollarını bulabilen bir reklam yazılımı temizleyicisi içerir ve bunları hızlı bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olur.

Kötü amaçlı yazılımdan koruma ve sistem optimizasyon aracı

Wise Anti Malware’in hem bir güvenlik aracı hem de bir sistem bakım uygulaması olduğunu söylemek doğru olur. Ancak gerçek zamanlı koruma sunmasına rağmen, güvenlik sisteminin, sıfır gün koruması ve süreç izleme sunabilen özel bir antivirüs veya İnternet güvenliği çözümüyle karıştırılmamalıdır.

Not: Programı kurmak için antivirüs programı kapalı olmalıdır. Aksi takdirde, programın isminden dolayı programı tehdit olarak görüp engellemektedir.

Wise Anti Malware