Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LightShot ikon

LightShot 5.5.0.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

LightShot  –  Ekran Görüntüsü Resmini Çekme Programı

 

Lightshot ne demek? Lightshot ile, tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürünün resmini çekerek web sitenizde yayınlayabilir veya sosyal ortamda paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak, masaüstünün belli bir alanını seçerek, sadece o alanın resmini çekebilirsiniz. Çektiğiniz resimleri sosyal ortamda paylaşmak için kullanabileceğiniz en kullanışlı yazılımlardan biridir. Ayrıca resimleri sunuculara yükleyerek, resimler için link oluşturma imkanı elde edebilirsiniz. Kendi içerisinde bulunan editör sayesinde, çektiğiniz ekran resmini düzenlemek son derece kolaydır. Basit ara yüzüyle, hem kullanışlı hem de yer kaplamayan bir programdır.

Sık sık program veya diğer çalışma projelerinizin  masaüstü resimlerini çekme  ihtiyacınız varsa, bu programı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. En kullanışlı ekran resmi çekme programı olarak değerlendirebilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Lightshot nasıl kullanılır bilmeyenler, alttaki videoya göz atabilirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

LightShot

 

Özellikler:

 Seçilen alan için hızlı ekran görüntüsü: Uygulamamız size masa üstünüzde istediğiniz alanı seçip 2 tıkla ekran görüntüsü alma imkanı sağlar
 Ekran görüntülerini internetten paylaş: Resminize çabucak bir web-linki almak için resmi sunucuya yükleyebilir
 Benzer resim arama: Görsel olarak benzer görüntüler bul. Ekranda herhangi bir görüntüyü seçin ve onlarca benzer görüntü bulun.
 Kolay kullanımlı uygulama: Basit arayüz, işe yaramayan birşey yok ve çok hafif oluşu işlerinizi yapmanızı kolaylaştırır
 Güçlü düzenleyiciler: Ekran görüntüleriniz çekerken düzenleyebilirsiniz, ya da sonra güçlü bir online editörü kullanabilirsiniz
 Çoklu Platformlar: LightShot bunlar için kullanılabilir Windows/Mac, Chrome, Firefox, IE & Opera.