Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Free Instagram Download ikon

Instagram Downloader 2.1.31.315

Instagram Downloader – Instagram Fotoğraflarını İndirme

 

Instagram Downloader, kullanıcıların paylaştıkları resimleri indirmek ve bilgisayara kaydetmek için kullanılan ücretsiz bir araçtır.

Program, tüm kullanıcı fotoğraflarını veya tek bir kullanıcının fotoğraflarını indirmek için harika bir programdır. Kullanımı oldukça kolay olmakla beraber oldukça şık ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.

Programın arama bölümünden kullanıcı ismi ile arama yaparak, arama sonuçlarındaki içeriklerden indirmek istediklerinizi seçip, download butonuna basmanız yeterlidir. 43 dil desteği olan bu ücretsiz küçük programın, Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Resimleri indirmeden önce dilerseniz diğer kullanıcıların albümlerini de görüntülersiniz.

Instagram Downloader,  Instagram fotoğraflarını indirmek için kullanabileceğiniz en yararlı programdır. Böylece Instagram’da en hoşunuza giden fotoğrafları arşivleyebilir, dilerseniz farklı ortamlarda paylaşabilirsiniz. Program,  bu konuda en iyi ve tek yazılımdır. Sitemizden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Özellikler:

En sevdiğiniz kullanıcının resimleri veya albümleri Instagram dan indirebilirsiniz.
Küçük olan tüm resimleri listeler.
Orijinal görüntüyü görmek için izin verir.
40’tan fazla dil desteği

Desteklediği Diller:
Albanian, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Belarusian, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Instagram Downloader - Instagram Fotoğraflarını İndirme
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Instagram Downloader 2.1.31.315 BENZER İÇERİKLER
Instagram Downloader 2.1.31.315 YAPILAN YORUMLAR