Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Interactive Theater Free ikon

Interactive Theater Free 1.5.0.1

Please wait...

Interactive Theater Free – TV ve Tiyatro Programları Hazırlama Yazılımı

 

Interactive Theater Free,  ses ve video dosyaları ile etkileşim yeteneği sayesinde  tiyatro, kabare ve çeşitli televizyon programları için, baskı komut kaydetmenize olanak sağlar ve program hazırlama işinizi kolaylaştırır.

Basit ve sezgisel bir temiz bir arayüz, doğrudan, başlangıç duraklatma ve müzik, ses efektleri, film durdurmak için ek özelliklere de sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan program ile, karmaşık ayarlar olmadan Videolarınızı , PC’ye bağlı projektör üzerinde doğrudan gösterebilirsiniz. Programın arayüzünde (fade in ve fade out) azaltma ve çoğaltma şeklinde kullanışlı düğmeler de vardır.

Kalın İtalik veya Altı çizili  vurgulama, seçilen kelimelerin rengini özelleştirme, çizili onları yazmak, Metin hizalamasını değiştirmek, metin boyutunu artırmak veya azaltmak, madde işaretli listeler oluşturmak, hem de dış gelen multimedya eklemek mümkündür. Uygulama aynı zamanda bir temel arama ve değiştirme işlevi sağlar.

Program aktörler, komedyenler, kabare sanatçılar, animatörler, müzisyenler, sanatçılar ve hem amatör hem de profesyonel performanslar olan herkes için uygun olan bu program, taşınabilir  Multimedya Oluşturma Araçları alt kategorisi, Ses ve Multimedya kategorisinin bölümünden ücretsiz bir yazılımdır. Yazılım şu anda İngilizce olup, Bulgar, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce ve Rusça dillerini destekliyor.  Ayrıca, WinXP, WinVista, WinVista x64, Win7 x32, Win7 x64, Win8 x32, Win8 x64, Win10 x32, Win10 x64, Win2000, WinOther, WinServer, Win98 işletim sistemleri ile kullanılabilir.

PROGRAM VİDEOSU

Özellikler:

 ses ve video dosyaları ile etkileşim yeteneği ile vb tiyatro, kabare, çeşitli televizyon için, baskı komut kaydetmenize olanak tanır.
 Basit ve sezgisel bir temiz bir arayüz, doğrudan, başlangıç duraklatma ve müzik, ses efektleri, film durdurmak için kullanılır.
 Videolar kolayca karmaşık ayarlar olmadan, PC’ye bağlı projektör üzerinde doğrudan gösterilebilir. 
 Artırılması ve hacim (fade in ve fade out) azalan için kullanışlı düğmeler de vardır.
 Program aktörler, komedyenler, kabare sanatçılar, animatörler, müzisyenler, sanatçılar ve hem amatör hem de profesyonel performanslar olan herkes için uygundur.

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Interactive Theater Free
İnceleme Notu
41star1star1star1stargray
Interactive Theater Free 1.5.0.1 YAPILAN YORUMLAR