Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Interior Design 3D ikon

Interior Design 3D 3.25

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Interior Design 3D – Ev Tasarım Programı

 

Interior Design 3D, 3D ev tasarımı ve kat planı oluşturmak için uygun bir programdır. Evinizi veya dairenizi yeniden düzenlemeye veya yeniden dekore etmeye karar verdiğinizde size çok yardımcı olacaktır.

Yazılım tamamen sezgiseldir ve özel bir eğitim veya önceki tasarım deneyimi gerektirmez. İç Tasarım 3D ile nesneler arasındaki tüm boyutların ve mesafelerin otomatik olarak görüntülendiği ayrıntılı kat planları çizebilirsiniz. Mevcut bir kat planı çizimini içe aktarmak da mümkündür. Siz çizerken evinizin 3D modeli otomatik olarak oluşturulur. Hem 2B planı hem de 3B sahneyi aynı anda görüntüleyebilir veya alanı daha iyi hissetmek için tam ekran 3B görünüme geçebilirsiniz.Program aynı zamanda çok katlı evler inşa etmenizi sağlar. Doğru boyutlara sahip uygun bir merdiven tasarlamak için kullanabileceğiniz uygun bir merdiven yapıcısı vardır. Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda, iç tasarım yazılımı denenecek birçok kaynak sunar. Duvar kağıtları, fayanslar, metal, ahşap, kumaş, halılar, parke ve daha fazlası: Çok çeşitli malzeme ve dokular var. Yerleşik mobilya kütüphanesi, evinizin her odası için geniş bir mobilya ve cihaz yelpazesi sunar: mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası, çocuk odası vb.

Her nesnenin görünümünü denemekte özgürsünüz: rengi değiştirme ve dolap panellerinden kitaplık kulplarına kadar. Sanal Ziyaret özelliği, yeniden tasarlanan alanınızda gezinmenizi ve her küçük ayrıntıyı farklı perspektiflerden incelemenizi sağlar. Gerçekçi 3D görüntüler, fikirlerinizi görselleştirmenize ve gerçek hayatta iyi görünüp görünmeyeceğine karar vermenize yardımcı olur. Tasarımınız hazır olduğunda, çevrimiçi paylaşmak için onu JPEG veya PDF olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca kat planını ve 3D modeli yazdırabilir ve gerçek bir ev dekorasyon projesi için kullanabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Interior Design 3D

 

 

Yazan: meto

Interior Design 3D 3.25 YAPILAN YORUMLAR