Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Internet Download Accelerator 6.26

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Internet Download Accelerator – Ücretsiz Program İndirme Yazılımı

 

Internet Download Accelerator, İnternet’ten herhangi bir dosya, müzik, video veya program indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Bu yazılım, genel performans ve kolay kullanıma sahip arayüzü ile diğer İndirme programlarından farklıdır. Genel olarak  HTTP, HTTPS ve FTP protokolleri kullanarak internetten dosya indirme hızını artırmak için olanak sağlar. Özellikler dosyaları parçalara bölerek indirme hızını arttırır. Aynı zamanda, bu yazılım sayesinde internet bağlantı kopuklukları veya herhangi bir sebepten dolayı yarım kalan dosya indirme işleminiz, HTTP, HTTPS ve FTP sunucularından kaldığınız yerden yüklemeye devam eder.Internet Explorer, Chrome, Firefox, Mozilla, Opera, Nescape, Safari ve Yandex tarayıcılarla entegre olarak çalışmaktadır. Popüler video sitelerinden video indirme özelliği bulunan bu yazılım için bağlantı türü önemli değildir. Ne tür bağlantı kullanırsanız kullanın, bant genişliği ayarlarını otomatik olarak yapar.

Bilgisayarların kendi işletim sistemleri içerisindeki web tarayıcılara yada sonradan kurduğunuz web tarayıcılarına entegre edilmiş bir dosya indirme eklentisi bulunuyor. Ne kadar olursa olsun, gelişmiş indirme yöneticileri kadar başarılı olamamaktadırlar. Bu yüzden mutlaka bir indirme yöneticisi programı kurmak, internetteki dosyaları indirmek için sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Internet Download Accelerator

Özellikleri:

 FTP Explorer  şifreli site yöneticisi ve klasörler yönetimi
İndirme hız kontrolü, Web üzerinde en rahat tarama için otomatik mod;
 Çevirmeli dial-up bağlantı desteği
 Program, oyun, video ve müzik dosyaları arama
 Internet Explorer ve Firefox için IDA Bar – araç çubuğu.
 Tek tıklama ile dosya indirme

 

Yazan: meto

Internet Download Accelerator 6.26 YAPILAN YORUMLAR