Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Internet_Download_Manager_ikon-removebg-preview

Internet Download Manager 6.41.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oylar, ortalama: 4,50 out of 5)
Loading...

Internet Download Manager – Program İndirme Yazılımı

 

Internet Download Manager, internetten program indirmek için kullanılan ücretli fakat en popüler indirme yöneticisi.

Bu yazılım, program indirme hızını 5 kata kadar artırmak, indirme işlemlerine devam etmek ve programlamak için bir araçtır. Kapsamlı hata kurtarma ve sürdürme özelliği, kayıp bağlantılar, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle bozuk veya kesintili indirmeleri yeniden başlatma özelliğine sahiptir.

Basit grafik kullanıcı arayüzü, IDM’yi kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirir. Akıllı dinamik dosya segmentasyonu ve indirmeleri hızlandırmak için güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip akıllı bir indirme mantık hızlandırıcısına sahiptir. Diğer indirme yöneticileri ve hızlandırıcıların aksine, indirme işlemi sırasında indirilen dosyaları dinamik olarak segmentlere ayırır ve en iyi hızlanma performansını elde etmek için ek bağlantı ve giriş aşamaları olmadan kullanılabilir bağlantıları yeniden kullanır.

Proxy sunucularını, ftp ve http protokollerini, güvenlik duvarlarını, yönlendirmeleri, çerezleri, yetkilendirmeyi, ses ve video içeriği işlemeyi destekler. IDM, indirmelerinizi otomatik olarak işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Tarayıcı, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca dosyaları sürükleyip bırakabilir veya komut satırından kullanabilirsiniz. Program, modeminizi ayarlanan saatte arayabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir, ardından bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir.Diğer özellikler arasında çok dilli destek, zip önizleme, indirme kategorileri, zamanlayıcı pro, farklı etkinliklerde sesler, HTTPS desteği, kuyruk işlemci, html yardım ve öğretici, indirme tamamlandığında gelişmiş virüs koruması, kotalarla aşamalı indirme, adil erişim politikası veya Direcway, Direct PC, Hughes, gibi, dahili indirme hızlandırıcısı ve diğerleri.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Internet-Download-Manager22

 

 

Yazan: meto

Internet Download Manager 6.41.7 YAPILAN YORUMLAR