Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
IObit Malware Fighter ikon

IObit Malware Fighter 9.1.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

IObit Malware Fighter – Malware Temizleme Programı

 

IObit Malware Fighter, bilgisayarınıza sızan kötü niyetli spyware ve malware türü yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik programı.

Güçlü kötü amaçlı yazılım savaşçısı sizi virüs, fidye yazılımı, casus yazılım, Truva atları, reklam yazılımı ve solucanlar gibi bilgisayar tehditlerine karşı korur. En yeni kötü amaçlı yazılımlar bile sizden uzak tutulur. Ayrıca, yepyeni anti-malware motoru, bilgisayar sisteminizi hızlı ve kapsamlı bir şekilde taramanıza yardımcı olur. 200 milyondan fazla zararlı yazılım önleyici veritabanına sahip Bitdefender motoru, tehditlerin engellenmesini destekler.

Aynı para kasası gibidir. Özel dosyalarınız  IObit Malware Fighter güvenlik kasasında güvenli bir şekilde kilitlenebilir. Sadece bir parola ayarlayın ve önemli verilerinizi içine koyun, kendiniz dışında kimsenin erişmesine izin verilmez. Ayrıca, bu fidye yazılımından korunan verilerde bulunan anti-fidye yazılımı, gizliliğiniz için ikinci bir koruma sağlar. Tüm dosyalarınız için fidye yazılımlardan koruma sağlar. Genel olarak kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma programına ihtiyacı olanlar için, oldukça iyi bir çözümdür.VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

IObit Malware Fighter

 

 

 

Yazan: meto

IObit Malware Fighter 9.1.1 BENZER İÇERİKLER
IObit Malware Fighter 9.1.1 YAPILAN YORUMLAR