IObit Screen Recorder 1.0.0.99

IObit Screen Recorder – Ücretsiz Ekran Kayıt Programı

 

IObit Screen Recorder, iobit tarafından sunulan ve ekran üzerinden video kayıt yapma imkanı sağlayan ücretsiz bir ekran kaydedici.

Program, video ve ses kaydı ile aynı anda ekran görüntüsü alma arasındaki teknik engelleri aşan ve kullanıcılara daha iyi deneyim sağlayan bir programdır. Farklı grupların taleplerini karşılamaya çalışırken, depolama ve istediğiniz diğer formatlara dönüştürme için 12’den fazla çıktı formatı desteklenmektedir. Güncel iPhone’unuzdan annenizin eski MP4 oynatıcısına kadar tüm genel dijital cihazlarla uyumludur.

Sadece mükemmel bir ekran kaydı programı değil, ondan daha fazlasıdır. Bu program, size kullanım için engel olmayan temel düzenleme işlevleri sunar. Video veya ses ne olursa olsun, her kare ve her şey sizin kontrolünüz altında. Kullanıcı dostu felsefe ile her adımı özenle tasarlanmıştır. Yeni başlayanları birkaç saniye içinde bir usta yapar. Bir kuruş ödemeden çeşitli güçlü işlevlerin keyfini çıkarırsınız. Sıfır maliyet, % 100 yüksek kaliteli hizmet. Vista, 7, 8, 8.1 ve 10 dahil olmak üzere Microsoft Windows işletim sistemlerinde çalışır.

IObit Screen Recorder

IObit Screen Recorder2

IObit Screen Recorder3

İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

IObit Screen Recorder 1.0.0.99 YAPILAN YORUMLAR